Nechte za sebou starosti všedního dne a staňte se součástí světa plného skvělé kosmetiky, nejnovějších trendů a navíc získejte stylové hodinky Morgan! Řekněte i Vy: „Avon je Moje volba“. Je to tak jednoduché! Navštivte www.avoncosmetics.cz a dozvíte se více.

Avon

Díky kvalitní kosmetice se vám otevře cesta nejen ke kráse, ale i k finanční nezávislosti. Staňte se Avon Lady a proměňte se v úspěšnou ženu, kterou jste vždy chtěla být. Krásnou, sebevědomou, stojící na vlastních nohou. Tou, kterou všichni obdivují a chtějí být jako ona.

Je to tak snadné - navštivte některou z našich roadshow či klikněte na www.avoncosmetics.cz a přidejte se k nám. Získáte nejen přístup k nejžhavějším kosmetickým novinkám a trendům, ale i luxusní dárek - stylové novinky Morgan. Nabídka platí i pro ty z vás, kteří už jste Avon Lady a doporučíte novou Avon Lady - i vy se můžete pyšnit krásnými hodinkami.

Zažijte atmosféru vzrušujícího světa kosmetiky na některé z našich roadshow po celé České republice. Přijďte vyzkoušet kosmetické novinky, nechat se nalíčit profesionálním vizážistou a najít nové přátele. Sledujte pravidelně www.avoncosmetics.cz

 

 

 

Reklama