Zatímco někteří při praní prádla preferují rychlost, pro jiné je důležitá především úspora. S automatickými pračkami Bosch s funkcí VarioPerfectTM je pouze na vás, zda se rozhodnete prát prádlo s maximální úsporou energie nebo v co nejkratším čase. Pokud k vybranému programu aktivujete tlačítko SpeedPerfect, běžná dávka prádla bude vypraná až o 65 % rychleji než při standardním programu. Pokud nikam nepospícháte a chcete ušetřit energii, peníze i životní prostředí, stačí po zvolení programu stisknout tlačítko EcoPerfect. V tom případě můžete ušetřit až 50 % energie, která by se spotřebovala při běžném nastavení zvoleného programu.

S funkcí VarioPerfectTM můžete přizpůsobit praní svým aktuálním potřebám. Volba SpeedPerfect se hodí zejména ve chvíli, kdy je potřeba najednou vyprat velké množství prádla, třeba po návratu z víkendu nebo z dovolené. Praktickou volbou je také v okamžiku, kdy pospícháte například do divadla a chcete prádlo pověsit ještě před odchodem z domova. Pokud máte dostatek času a chcete prát s maximální úsporou energie, stačí po zvolení pracího programu stisknout tlačítko EcoPerfect. Prací cyklus sice potrvá déle, ale ve srovnání se standardním praním ušetří až 50 % elektrické energie.

Bosch

Funkci SpeedPerfect nebo EcoPerfect lze aktivovat u všech standardních nebo speciálních pracích programů s výjimkou programu na vlnu/ruční praní a extra krátkého programu. Pračka vždy automaticky přizpůsobí proces praní pro dosažení optimálních výsledků. Ať už tedy chcete šetřit čas díky funkci SpeedPerfect nebo energii pomocí funkce EcoPerfect, výsledkem bude vždy perfektně čisté prádlo.

Funkce VarioPerfectTM automatických praček Bosch bude nově komunikována prostřednictvím akční microsite, na internetových stránkách a facebooku domácích spotřebičů značky Bosch, na webových stránkách vybraných obchodních partnerů, formou informačních samolepek na spotřebičích a také v televizním reklamním spotu, který poběží v červnu na kanálech skupiny Prima, v České televizi a na vybraných kanálech tematických televizí mediálního zastupitelství Atmedia.

Bosch

Reklamní spoty si lze prohlédnout na kanálu Youtube na těchto odkazech:

Akční microsite je možné prozkoumat zde: http://www.bosch-home.com/cz/varioperfect.html, případně sejmutím uvedeného QR kódu.

Funkcí VarioPerfectTM je vybavena většina automatických praček značky Bosch. Patří mezi ně například pračka Bosch HomeProfessional:

Automatická pračka Bosch HomeProfessional WAY 32890EU

Třída spotřeby energie: A+++
Náplň: 1–8 kg
Počet otáček: 400–1 600 ot. /min.

Cena: 33.290 Kč*

* Doporučená maloobchodní cena výrobce. Tato cena je pouze orientační, konečnou cenu produktu stanoví jednotliví prodejci.

Reklama