64882d4f380c1obrazek.png

Společnost LEGO Group představila novou řadu LEGO® DREAMZzz™, zcela nové téma, které oživuje kreativitu dětských snů prostřednictvím poutavého obsahu a řady produktů. Přináší tak neuvěřitelný zážitek ze zábavy a hry, díky kterému se děti stanou hlavními tvůrci s velkou fantazií.

6489890e06877obrazek.png

"LEGO® DREAMZzz™ je náš první koncept, který oslavuje úžasný svět snění a zkoumá, co se stane, když se sny stanou skutečností, obyčejné děti se stanou neobyčejnými a kreativita se stane superschopností!" řekl Cerim Manovi, kreativní ředitel LEGO® DREAMZzz™. "Chceme dětem umožnit, aby uskutečnily své nejdivočejší sny a při snění si užívaly skutečnou sílu své tvůrčí představivosti – a to je teprve začátek!"
 

Přihlaste se nyní: Přidejte se k týmu hlavních tvůrců snů společnosti LEGO Group!

Při příležitosti uvedení na trh nové řady LEGO® DREAMZzz™ nabízíme skupině dětí možnost stát se našimi vůbec prvními hlavními tvůrci snů.

Vítězové poletí do Dánska a zúčastní se workshopů s designéry stavebnic rozvíjejících jejich kreativitu snů.

Děti se mohou podílet na návrhu nových modelů a jejich nápady mohou být zakomponovány do budoucích stavebnic z této řady
 
Děti ve věku od 6 do 12 let mohou zaslat svůj vlastní vysněný výtvor – obrázek stavebnice LEGO, kterou samy vyrobily, nebo kresbu – zobrazující vysněné stvoření nebo vozidlo, v němž je použita alespoň jedna kostka. Jejich vysněný výtvor by měl být doplněn krátkým příběhem, který zprostředkuje, jak se jejich výtvor jmenuje, k čemu slouží a proč je ve snu tolik nadchl.
 
Přihlašování je možné do 20. června 2023.

Další informace a úplné podrobnosti o soutěži jsou k dispozici na webové stránce LEGO.com
64882da6403a3obrazek.png

Reklama