Pro fanoušky industriálního stylu musí být představa domácnosti kompletně vybavené nábytkem a doplňky z vodovodních trubek naprosto snová. A takový industriální sen umí přímo tady v české kotlině splnit Tomáš Mrkvica, kterého najdete na Fleru pod značkou ideaface.

Trubkový věšák, zn. ideaface, cena: 2 763 Kč

Fler

Mohlo by se na první pohled zdát, že tento styl není nic pro romantiky. Ale věřte, že pro zapálené fanoušky „industriálu“ není nic romantičtějšího, než atmosféra staré tovární haly a kombinace kovu, betonu, holých cihel a dřeva. Výjimečný důraz tento styl klade na dlouhou životnost a funkčnost. Té lze dosáhnout spojením poctivé ruční práce a kvalitních materiálů.

Fler

Nábytek a doplňky značky ideaface stojí na pevných základech vodovodních trubek z oceli a litiny, které autor rád kombinuje s nahrubo opracovaným dřevem.

Fler

Výrobky ideaface si ale nutně nemusíte představovat jen v chladně působícím loftu. V kombinaci s hřejivě působícím dřevem a vhodně zvolenými dekoracemi se totiž kovové trubky vůbec nevylučují s pocitem útulna.

Poličková konzole, zn. ideaface, cena: 310 Kč

Fler

Pod značkou ideaface se najdou i drobnosti pro ty, kterým industriál učaroval, ale zatím se na předělávání bytu do stylu tovární haly úplně necítí. Držák na toaletní papír nebo lampička z vodovodních trubek, která se rozsvěcí pomocí starého zahradního kohoutku, vynikne jako vtipný doplněk v jakémkoli interiéru.

Pipe Lamp IDEA, zn.: ideaface, cena: 3 108 Kč

Reklama