Televize Prima a producent pořadu Oskar Vodafone se rozhodli sérii prodloužit o dalších osm dílů. Od 10. ledna se každé úterý po desáté večer budou diváci moci opět zasmát osobitému humoru Tomáše Hanáka a dozvědět se něco nového o jeho hostech. Diváci se mohou těšit na hosty jako Lou Fanánek Hagen, Michal Viewegh, Klára Nademlýnská nebo Marek Vašut.

 

„Jsem rád, že Vodopád zůstane na obrazovkách. Divákům během počátečních měsíců letošního roku nabídneme dalších osm dílů. Tento pořad si oblíbilo téměř 400 tisíc příznivců talk show,  kteří se na něj dívali každý týden,“ říká ředitel programu Primy Miloš Zahradník. „Jsem moc rád, že se nám Vodopád daří držet na vysoké produkční kvalitě, která i díky svému protagonistovi Tomáši Hanákovi nemá v Česku obdoby“ uvádí Igor Přerovský, viceprezident Oskar Vodafonu pro značku a komunikaci.

 

Vodopád, který produkuje mobilní operátor Oskar Vodafone prostřednictvím společnosti Frmol, si zjevně našel spoustu příznivců.  Když před Vánocemi zmizel z televizního programu, objevila se na internetu dokonce webová stránka www.vrattenamhanaka.cz,  která požadovala návrat Vodopádu na televizní obrazovku.

 

Již 10. ledna večer, v prvním díle prodloužené série, uvidíme kytaristku Lenku Filipovou a šéfa pražské ZOO Petra Fejka. Diváci se například dozvědí, že ředitel ZOO je původem učitel a zakládal si na extrémní přísnosti. Lenka Filipová zase prozradí, že její dcera by ráda hrála na bicí.

 

Více informací o Vodopádu Tomáše Hanáka najdete na www.vodopadtv.cz.

 

Reklama