Právě u nás v redakci probíhá testování dvou novinek, se kterými jste se mohly seznámit v našich článcích – jedná se o pomocníky pro domácnost Cif Power & Shine Na Vodní kámen a Cif Power & Shine Odmašťovač – více na www.cif.cz.

Přinášíme vám další díl našeho testování s fotodokumentací.

Klára Křížová

Moje testování proběhlo na chalupě, kde máme dost tvrdou vodu a vodní kámen a usazeniny řeším neustále. Cif Power & Shine Na Vodní kámen jsem použila na kuchyňský dřez , sprchovou baterii a trofla jsem si i na pěkně zaneřáděnou varnou konvici. Je pravda, že jsem pro testování nechala nánosy trochu bobtnat, aby byl test náročný. Jak to dopadlo vidíte na snímcích. Nejvíce práce mi dala ta baterie, zespoda byl vodní kámen opravdu pevným držákem a nechtěl se jen tak vzdát!  Ale dřez i varná konvice šly umýt doce snadno. Takže Cif Power & Shine Na Vodní kámen chválím.

Cif

Cif Power & Shine Odmašťovač mi pomohl od mastnoty na varné desce a při mytí trouby. To se přiznám trochu podceňuji a pak je s tím více práce, mastnota je pěkně zapečená a jde špatně dolů. Jinak než se pedálním přípravkem to nezvládám. Ale ano, i Cif Power & Shine Odmašťovač musím pochválit.

Cif

Cif

Cify testovaly nejen čtenářky a redakce, ale i naše spřátelená blogerky Veru Harnol, Míša Šůša , Eva Fornálová a Katka Osičková, maminka a blogerka z mama-live.cz Jejich recenze vám přineseme v dalším článku.

Jak dopadla recenze od Veru Harnol? V článku na svém blogu představuje své dva pomocníky v domácnosti Cif Power & Shine Na Vodní kámen a Cif Power & Shine Odmašťovač.

Veru Harnol

Více se dočtete na těchto stránkách: http://www.veruharnol.cz/blog/2015/9/24/cistici-pripravky-cif

Jak dopadla recenze foodblogerky Míši Šůši? Přiznejme si, že úklid domácnosti nepatří zrovna mezi nejoblíbenější činnosti. Někdo ho ovšem udělat musí, tak proč si to uklízení trošku neulehčit. Na trhu existuje spousta různých speciálních čističů a občas mívám problémy se v nich vyznat. Já Vám dnes představím dva pomocníky do domácnosti, které jsem před časem testovala pro internetový magazín Žena-in.

Míša Šůša

Čtěte více na jejím blogu:http://cookingwithsusa.blogspot.cz/p/cif.html

Cif

Reklama