64f984fe3a46aobrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Je před vámi víkend plný slunce a i přesto, že by bylo fajn mít doma naklizeno a vyřídit domácí resty, vyrazte raději ven a načerpejte energie ještě z posledního letního slunce. Udělá vám to moc dobře.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Tento týden se budete cítit plná energie a v hlavě se vám zrodí spousta zajímavých nápadů. Zapište si ty nejzajímavější, protože brzy z nich můžete vytěžit, případně i rozjet nový zajímavý byznys.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Máte před sebou mnoho výzev, nebude to jednoduché období, ale rozhodně se vyplatí řešit vše postupně. Krok za krokem. Udělejte si systém a stanovte si priority. A nezapomínejte na odpočinek…
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Dejte pozor na zdraví. Hlavně při cvičení své tělo příliš nepřetěžujte. Hrozí vám natažení svalu nebo skřípnutí nervu. Buďte tedy opatrní. I když budete mít pocit, že se nic nemůže stát. Může vás to ale dobře potrápit na následující dny.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Prázdniny utekly rychlostí světla a vy jste si ani nestihli odpočinout. Nevadí, v září bývá také hezké počasí, ale rozhodně si ten relax dopřejte, zasloužíte si ho a pokud to neuděláte, mohlo by se vám to vymstít únavovým syndromem.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Děti se sotva vrátily do školy a už musíte řešit první problémy. Nebojte, bude to trvat jen pár dní a zase se všechno ustálí. Buďte v klidu a moc nevyšilujte, to situaci nezlepší.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Čeká vás po dovolené příjemný návrat do práce a někdo z vyššího vedení pro vás bude mít dobrou zprávu, která vám rozhodně zvedne náladu. Může se jednat o povýšení nebo finanční bonus či přeřazení na jiné oddělení, které jste si tak dlouho přáli.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Nestabilní finanční situace, která vás dlouhé měsíce stresovala, se alespoň na nějakou dobu vyřeší. S penězi však nakládejte s rozumem, může se stát, ze budete cítit nutkáni utrácet za hlouposti.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Přichází období, kdy budete mít štěstí na lidi, které nově potkáte. Neodbývejte je, protože z toho mohou nakonec vzniknout nová pevná přátelství, která byste původně nečekali. A možná to přinese i nové zajímavé životní příležitosti.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Neshody v okruhu blízké rodiny by se měly brzy vyjasnit. Nenechejte se však strhnout emocemi a jednejte o problémech pokud možno s klidnou hlavou. Jde vám přeci o společné usmíření. 
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Velice milý kompliment přijde od někoho, od koho byste to tedy rozhodně nečekali a přinese s sebou spoustu radosti. Budete se cítit tak, jak už jste se dlouho necítili – skvěle a sebevědomě. Užívejte si to.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Doma vám to bude trochu skřípat, nebudete naladěni na stejnou vlnu a vás to bude mrzet. Nezoufejte. Zase to přejde. Soustřeďte se na sebe, udělejte si radost, vyrazte třeba do kina či na víno.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama