Dobrý den. Přestože já už jsem rýmu, nebo chřipku něměla snad 10let, v bylinkách a prevenci se poměrně vyznám. Já mám skvělou imunitu,tak se vyřádím na rodině. Prostě mě to fakt baví. Možná profesionální deformace. Ale nevím proč, rodina moc nejásá! To já bych byla šťastná, kdyby mi nosili čajíčky do postele. Už dlouho jsem jim nedala šanci.

V baru mám vždycky domácí slivovicici od rodiny z Jižní Moravy. Oni mi ji chytráci vždycky přivezou a potom sami vypijí. Takže z tohoto zdroje moc nezbývá. Pak je třeba kloktat, nebo zabolí zub a flaška prázdná. Pak dalším skvělým lékem je domácí med. Ten si míchám denně s vodou a citrónem. To je jediná ,ale účinná prevence kterou dělám. Vzimě si pomáhame mulltivitamíny v tabletkách. Taky věřím, na vysoký přísun vit C při prvních príznacích. Mám na mysli  sníst co 1.hodinu vit. C v tabletách. Nejhorším pacientem je můj manžel. Vždycky má svoji pravdu a dělá všechno opačně. Jak malé dítě.

Dalším všelékem je smícháná cibule s medem. Tak tohle každý zná. Jenom moje rodina něco takového razantně odmítá!

Oni odmítají úpně všechno i ty skvělé bylinkové čaje. Já piju pravidelně zelený čaj a ženšen, nebo ginkgo bilobu. Nikdy jsem se neotužovala a mé děti také ne. Je mi pořád hrozná zima, celý rok spím v hrubých ponožkách. To by jste měli vidět to sexi pyžamo, ve kterém v zimě spím. Já se divím, že se mnou ještě manžel sexuje.

A pak se říká, jak je zdravé otužování. Mě by to zabilo!

Vodfon

Text nebyl redakcí upraven.

Jsme na tom stejně. Při teplotách pod 15 stupňů umírám.

Jak se zbavujete bacilů? Co vám zaručeně při nějakém tom zimním neduhu zabere? Pište na na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama