Přeji krásný den. Když mi bylo 15 let, oblékala jsem se, tak abych působila na veřejnosti starší. Sama se zpětně divím, jak jsem se, tak mohla nahastrošit!

Ve 20cíti jsem se cítila stará, tak jsem nosila mini sukýnky, upnuté trička, prostě sexy. Od té doby uplynulo moře let  já jsem  ve svém šatníku  moc nezměnila.Trochu jsem prodloužila délku. Dokonce jednu sukni, která je pamětní, ještě nosím. 

Oblékám se spíš sportovně , když mám náladu, tak atraktivně. Nemám ráda volnou módu. Musím mít všechno, přímo na tělo. Podpadky nosím, ale ne vysoké! Ráda nosím i botasky, nebo balerinky. Dám na pohodlnou obuv. Jsem hrozné nemehlo. Už se mi podařilo na veřejnosti párkrát spadnout a šla jsem s dírou na koleně. Prostě jsem hrozná padavka.

Doma se oblékám  celý rok pohodlně. V létě kraťasy a  tričko, nebo šaty. Na zimu mám spoustu upnutých tepláků, všech barev a tričko. Plandavé tepláky nesnáším.

Fotky svého oblečení poslat nemůžu, protože to neumím a mám zlobivou dceru, která mě to nechce naučit. Vodfon

Text nebyl redakcí upraven.

Oblečky, hadříky, kostýmy, outfity, móda a styl. Celý dnešek se ponese v heslu „Ukaž nám svůj styl“. Ukážete nám ho?

  • Libujete si v eleganci , nebo vás nadchla ležérnost? Nosíte nejraději sportovní oblečení, nebo jsou podpatky na jehlách vaše druhé já? Dáte na uhlazenost, nebo vám nejvíc sedne rebelský rock?
  • Jaký styl je vašemu srdci nejblíže?
  • Střídáte svoje módní tváře dle nálady, nebo máte jednu neměnnou?
  • V čem chodíte do práce a v čem si naopak užíváte domácí pohodu?
  • Tíhnete spíše k uniformnímu stylu, v němž splynete s davem, nebo vám naopak dělá dobře, když vyčníváte?

Tohle všechno a mnohem víc nám můžete psát už teď k tématu můj styl. Své názory, příběhy a zamyšlení, které můžete doplnit i fotkou svého outfitu, posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz