Přeji krásný den!
Před operací jsem E-čka v potravinách moc neřešila. V současné době si to pěkně hlídám. Jelikož jsem slepá na čtení, tak na ně vůbec nevidím. Nevím, proč to píšou tak maličké. Vždycky si jak na potvoru nevezmu brýle! Pak koupím, něco co jsem vůbec nechtěla.

Manžel se rozčiluje ať mu neďělám ostudu! Tomu to je úplně jedno, i kdyby tam byla celá abeceda!
Doma, když vařím já, tak to je zdravé a dobré. V kuchyni se vždycky  bijeme, nesmíme vařit současně! Já si vařím slinivkovou dietu i pro dceru. Jí to dietní jídlo vyhovuje.

Manžel umí taky vařit, ale radši si ohřeje konzervu.  A když vaří, tak to je hodně nezdravé! Nevadí mu ani prošlé potraviny! Jogurty normálně nejí, ale když je staré, tak to chutná asi líp!
Já jsem moc ráda, když manžel vaří, ale je ho třeba tajně zkontrolovat, co do toho jídla dává! Je to vždycky velice dobré!
Prý tajný recept! Já byc řekla, že tam dává masox.

To on by nepřiznal, ale pravidelně ho kupuje.
Hlídejte manžely co dávájí do jídla!
Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Znám! Můj Radek má v oblibě potraviny, které se chystám dát psovi. Se slovy „Co děláš, to je ještě dobrý,“ mi tahá z ruky salám ve zdravé lesní barvě. Nic mu nevadí, že zatímco on pokukuje po salámu, salám vesele pokukuje po něm! :-)

Povídáme si dnes o zdrvaém vaření a o tom, jak moc vás zajímají přidané látky v potravinách a pytlíková strava. Pište své názory na redakce@zena-in.cz

Reklama