Krásný den.

Poněvadž mám čtyři kavalíry king charles španěly, svoje špatné vlastnosti si rádi předávají. Jeden má tendenci hlídat, tohle však,naštěstí ostatní neodkoukali. Kdyby mi měla hlídat celá smečka za dveřmi, tak bych se asi zbláznila.

Loni na dovolené udělali pěknou ostudu. Šli jsme do krásné, záhradní cukrárny. Bylo horko. Psy jsme uvázali, u kovových židlí a nachystali vodu do  plechové psí misky. Vždy  ji máme k dispozici. Vešli jsme dovnitř, vybrali zákusky a šli ven. Nevím, který z pejsků to začal. Chtěl vyskočit na zákusky a ostatní se přidali. Jak byli uvázani u plechové židle,  ty vydaly hrozivé zvuky. Ani kombinace s plechovou miskou nebyla moc uchu lahodná. Všude kolem vylitá voda. Nevěďela jsem ,či se smát, či ty potvory chlupaté zabít. Jak na potvoru, byla cukrárna plná. Doma, by jich něco takového vůbec  nenapadlo.

Další zlozvyk je, když zastavíme  při jízdě autem. Jeden si myslí, že vystupujem a začne štěkat. Všichni ho samozřejmě následují.Štěká celá smečka a neví proč.Když stojíme déle na křižovatce,  musíme vypadat, že jsme je právě ukradli. Jeli jsme dvě hodiny do Luhačovic na dovolenou. Myslíte, že jsme si troufli zastavit a udělat čurací pauzu?

A stejně je potvory miluju.

Vodfon

vodfon

vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Dnes si povídáme o zvířecích zlozvycích a závislostech. Má, nebo měl, některý zvířecí člen vaší domácnosti nějaký zlozvyk? A jaký? Podařilo se vám ho nakonec tomuto zlozvyku odnaučit? Svoje zážitky, zkušenosti a příběhy, které můžete doplnit také fotkou svých miláčků, posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a odpoledne vybereme jeden, jehož autorka dostane odměnu.

 

Reklama