Vyberte si třeba některý z voděodolných kabátů norské oblíbené značky Kari Traa. Jde o ryze dámskou značku, která již řadu let vyrábí oblečení, jež odpovídá všem potřebám aktivních žen. I z toho důvodu dává značce Kari Traa přednost už několik let i olympijská vítězka Eva Adamczyková.

63ecb728b302dblobid0.jpg

Máme pro vás tyto dva tipy, které se vám budou určitě líbit. Navíc jsou ve slevě za opravdu příjemnou cenu!

Dámský voděodolný péřový kabát Kari Traa Oldina

Dlouhý a elegantní dámský péřový kabát vyrobený z nejkvalitnějších materiálů, se postaví nevlídnému zimnímu počasí a nabídne vašemu tělu teplo, sucho a dokonalé pohodlí. Oldina Parka představuje ideální propojení funkčnosti a stylu a  zpracování.

https://www.forgirlsbygirls.cz/damske-kabaty-kari-traa/damsky-vodeodolny-perovy-kabat-kari-traa-oldina-seda-m

63ecb6e412a1bblobid0.jpg

Dámská voděvzdorná zateplená parka Kari Traa Aada Primaloft

Funkční dámská parka ideální na podzim a zimu. Skvělé propojení ženského stylu, elegance a funkčnosti. Střih ve tvaru A s mírným projmutím v pase zaručeně padne každé postavě. Atraktivní barevné provedení zaujme na první pohled.

https://www.forgirlsbygirls.cz/damske-kabaty-kari-traa/damska-vodevzdorna-zateplena-parka-kari-traa-aada-primaloft-cervena-l#box-popis

63ecb793f03dcblobid0.jpg

Aada od Kari Traa i parka Kari Traa Aada Primaloft jsou ideální na všechny běžné aktivity jako cesta do práce, divadla, fitka, na procházky všeho druhu v chladném i mrazivém počasí, ale užijete je i na horách, aprés - ski.     
 63ecb6f2d8cddobrazek.jpg