Vodafone Passport – Volejte v cizině za svůj domácí tarif

Omezujete se na zahraničních dovolených v délce svých hovorů kvůli vysokým sazbám? Už nemusíte! S novou službou Vodafone Passport totiž můžete v zahraničí volat za stejnou minutovou sazbu jako u domácích tarifů. Na začátku hovoru a po každých 20 minutách volání zaplatíte pouze spojovací poplatek 29,75 Kč (včetně DPH) a pak už jen za každou minutu platíte stejnou cenu, jako když jste doma. U příchozích hovorů zaplatíte pouze spojovací poplatek a dále voláte bez dalšího cenového navýšení. Snadno si můžete spočítat, že cena zahraničního volání (průměrného 3 minutového odchozího hovoru) se vám s Vodafone Passportem sníží zhruba o třetinu. A znáte to, kdo šetří…

 

 

Soutěž o dva walkman telefony Sony Ericsson W200i

Nyní můžete navíc vyhrát atraktivní mobilní telefon, který speciálně na dovolené oceníte díky vestavěnému fotoaparátu nebo MP3 přehrávači a rádiu.

Dvě z vás, které správně odpoví na soutěžní otázky, vyhrají stylový walkman telefon Vodafone live! Sony Ericsson W200i, se kterým můžete fotografovat, poslouchat hudbu nebo se bavit na portálu Vodafone live!

 

 

 

Soutěž probíhá ZDE