Voda je život a krása zároveň. Stačí se poohlédnout všude kolem...  

Zdraví a krása má jméno Evian

Všichni známe odpočinek v lázních či horké sprše, který působí relaxačně a zároveň očistně. Přes den si tento komfort dovolit nemůžeme. Proto je vhodné vodu užívat vnitřně, pravidelným pitím.

Je pravdou, že na trhu najdete velké množství různých vod, které se prezentují těmi nejrůznějšími formami. Pro kvalitní a skutečně efektivní působení byste si měli vybrat vodu, která svým složením, chutí a charakterem splňuje ty nejvyšší kritéria.

Když zavřete oči, jste opět u dokonalých kapek. Jsme u pramene Evian, který je stvořen pro zdraví a krásu.

Moderní doba vyžaduje praktická řešení

Vyvážené složení vody Evian a jeho prospěšnost pro zdraví a krásu jsou dány neopakovatelnými podmínkami jeho vzniku. Panenskou přírodou uprostřed francouzských Alp.

Evian je 100% přírodní voda té nejvyšší kvality. Proto je doporučována k udržení svěžesti, fyzické i psychické pohody.

Další silnou stránkou je jeho praktické a efektní balení, které je přizpůsobeno náročným požadavkům moderní doby.

Co dělat pro krásnou pleť?

Vaše pleť je každodenně vystavována negativním vlivům vnějšího prostředí. Smog, stres, prach, kouř, klimatizace - to všechno pleti ubírá krásu a vitalitu.

 

 

Ideálním řešením je pravidelné pití vody Evian. Je prokázáno, že Evian namáhanou pleť:
• Hydratuje
• Vyhlazuje
• Osvěžuje
• Zjemňuje
• Čistí
• Uvolňuje

Nezáleží na tom kolik vám je let nebo jakou máte pokožku. Evian může pít skutečně každý a je určen i pro ty, kteří mají citlivou nebo alergickou pokožku.


Pro každou příležitost

Praktické balení vody Evian vám umožní, aby vás Evian doprovázel celý den. Je skvělé, že existují balení, které si dáte jen tak do kabelky.

Evian je vhodná pro dlouhé cesty, výlety, při sportu a jiných příležitostech, které si vyžadují zvýšenou námahu a vypětí.

Být zdravá a krásná je tak snadné! Stačí jen pravidelně pít.
Dopřejte si Evian a osvěžte svůj den!

NÁŠ TIP NA ZDRAVÍ A KRÁSU: NEZAPOMEŇTE NA SVŮJ PRAVIDELNÍ PITNÝ REŽIM. ODBORNÍCI DOPORUČUJÍ DÁVKU 2-3 LITRY KVALITNÍ VODY DENNĚ.

A NA ZÁVĚR JEŠTĚ SKVĚLÁ INSPIRACE: Evian má ve své nabídce přípravek Evian Brumisateur®, 100% přírodní vodu ve spreji, která ve formě milionů kapiček poskytne to pravé osvěžení kdykoli během dne. Evian Brumisateur® můžete v současné době získat jako dárek při zakoupení výrobku Imeedin.

Reklama