doveProč je důležité, abychom do svého těla vpravily dostatečné množství tekutin? Z následujícího rychlého a jednoduchého testu bude odpověď zřejmá. Nechme nějaké zralé, zdravé ovoce (například jablko nebo pomeranč) bez přísunu vody v teplé místnosti na suchém vzduchu. Po několika dnech se ovoce svraští, vyschne a jeho slupku začnou „zdobit“ vrásky. Lidská pokožka se chová úplně stejně, pokud nedbáme o její dostatečnou hydrataci. Kruhy pod očima ztmavnou, vrásky se prohloubí, zrychlí se proces stárnutí, pokožka se stane mdlou a ztratí svoji pružnost.

Příjem 2-3 litrů tekutin denně, nejlépe formou neperlivé pramenité vody nebo bylinných čajů, nám napomáhá udržet naši pokožku pevnou a zachovat její zdravý vzhled.

Nestačí pouze vpravit vodu do těla zevnitř, vnější hydratace pokožky je také nesmírně důležitá. Pokožka chrání naše tělo a tvoří prvotní obranný systém proti vnějším vlivům. Pečujme o ni pomocí přípravků s bohatým hydratačním účinkem, abychom dlouhodobě zachovaly její dobrou kondici. Sprchové gely a tělová mléka Dove pomáhají kůži hydratovat a zároveň hýčkat. Starejme se pečlivě o naši pokožku každý den.

Věděla jste, že...

dove...pro dodržování každodenního pitného režimu je ideální pít pramenitou vodu s nízkým obsahem sodíku? Vodu, která nezatěžuje naše tělo, a my ji tak můžeme pít v potřebném množství každý den. Zrovna taková pramení v okolí Piešťan, kde se nachází prameny proslulé svojí čistotou a vysokou kvalitou. Z hloubky 360 m tam vyvěrá ryze čistá, slabě mineralizovaná voda Bonaqua, která nabízí ideální ochranu před nepříjemnými příznaky dehydratace jako jsou únava, snížená schopnost koncentrace nebo bolesti hlavy. Vyzvěte je k boji každý den!

Reklama