63f3432801565obrazek.jpg

Záruka vodotěsnosti

Nová podlaha dodá vašemu interiéru šmrnc a je jednou z nejlepších cest, jak posunout vaše bydlení o úroveň výše. Ovšem za předpokladu, že investujete do skutečně kvalitní podlahy, která je vodotěsná. V opačném případě vás časem mohou nepříjemně překvapit tmavé spoje a zašlá struktura podlahy, vyboulená prkna nebo dokonce plíseň pod krytinou. Pokud si vyberete ze širokého sortimentu Quick-Stepu, můžete si být jisti kvalitou i vodotěsností vaší podlahy. Jak laminátové, tak vinylové podlahy vodu nepropustí a mají doživotní záruku.

63f3437573155blobid0.jpg

Technologie z Belgie

„Voděodolná technologie je výsledkem revolučních inovací, na kterých kontinuálně pracujeme,“ vysvětluje šéfdesignérka QuickStepu Joyce van Waeleghem. „Byli jsme prvním výrobcem podlah, který vyvinul a nechal si celosvětově patentovat zaklikávací podlahový systém Uniclic. Kromě toho, že se naše podlahy snadno instalují, má tato naše technologie další velkou výhodu, díky ní jsou spoje mezi prkny zcela utěsněné, a ochráněné tak před vodou a nečistotami." Důležitou inovací při vývoji vodotěsných podlah Quick-Step je i technologie HydroSeal, druh ochranné vrstvy, která rovněž utěsňuje povrch podlahy – včetně spojů – před vodou, a chrání ji tak před nečistotami a bakteriemi. „Výsledkem naší práce je podlaha, která obstojí ve zkoušce času a zachová si svou krásu po mnoho let," doplňuje Joyce Van Waeleghem.

63f343795bfaaobrazek.jpg

Dokonalost tkví v detailech

Díky zmíněným technologiím jsou podlahy Quick-Step vhodné i do vlhkých prostor, jako jsou koupelny, kuchyně, vstupní haly či chodby. I při čištění vodou zůstávají jejich spoje bez újmy. Je však důležité, abychom věnovali pozornost také správnému dokončovacímu příslušenství, díky kterému se voda nedostane pod okraje a soklové lišty.  

63f343b14c3b2obrazek.jpg

Objevte 5 jednoduchých kroků pro zcela vodotěsný povrch podlahy. 
63f343c8ac277obrazek.jpg