Milá redakce a čtenářky (čtenáři),

chtěla bych Vám v několika příbězích představit svého přítele.
Narodil se ve znamení Blíženců. Je strašně zlatý, ale i trochu ujetý. Jeho doménou je akrobatický rock 'n ' roll, v němž dosáhl výborných výsledků.

Asi před dvěma týdny letěl jako obvykle pozdě na trénink. Já šla v klidu nakupovat. Jeho taneční partnerka už si z nudy okusovala nehty a miláček pořád nikde.

Já jsem si zatím v klidu vařila doma puding, když tu se ozval telefon. "Ty, Maru, nepotkala jsi někde mojí botu?" zeptala se má drahá polovička. Nejprve jsem nic nechápala i zeptala jsem se, zda šla bota také nakupovat do Alberta a začala jsem se smát. Pak jsem  šla hledat botu ven.

K mému úžasu ji v ruce třímal občan romské národnosti a bezradně přemýšlel. Tak jsem ho tedy slušně poprosila o vrácení a upalovala s botou na trénink. U dveří sálu ji miláček honem popadnul a řekl: "Jo dík, kam šla?" Prostě celý on :-)

Ještě bych chtěla podotknou, že můj přítel je poněkud mladší než já. Mně je 26 let a jemu 21, ale přesto mne stále překvapuje. Např. na začátku našeho vztahu mi jednoho dne zavolal. Prý má pro mne překvapení. Už jsem se těšila. Co to může být? Růže či čokoládka nebo nabídka milostných her?

To, co mi "dal", byl spíše šok. Od narození mám totiž hepatitidu B a on mě prosím přihlásil do klubu hepatiků! Tak mne to nakonec dojalo a nyní už se na podobná " překvapení " dívám s odstupem.

A na závěr jedna perlička. Miláček mi totiž říká lemurku, což je druh takové malé opičky. Já jemu zas přezdívám tuleň.

V neděli moje matka na oslavě podotkla, že se těší na vnoučátka, a miláček jí odpověděl. "No to se moc netěš, vždyť budeš mít jedno vnouče ve vaně a druhé na stromě."

Vaše Angel79


Angel79 od redakce dostává drobnou cenu. Knihu Maškaráda od Janet Daileyové - Napínavý milostný příběh, jehož hlavní hrdinka se ocitá v ohrožení života a po ztrátě paměti pátrá po svých pronásledovatelích.

A protože dnes musím skončit dříve než obvykle, neboť mne čeká daleká cesta vlakem s naším prckem, máte ještě poslední šanci ovlivnit dnešní vydání a získat taky nějaký dáreček.

Téma dne je Vaši chlapi.

redakce@zena-in.cz

 

Reklama