61431ec39aad0obrazek.png

Vnitřní rovnováha je důležitý životní postoj stojící za Ayurvedou, vice než 5 000 let starou vědou o životě. Starověká filozofie z Indie pomáhá přinést zdraví a dobré bytí čištěním jedinečného vzorce vnitřních energií, známých jako dóša, a udržováních těchto energií v perfektní harmonii. září 2021, Rituals uvádí dva nové produkty.

The Ritual of Ayurveda tělový olej je bohatý vyživující olej pro výjimečnou péči pro každou pokožku. Luxusní textura obsahuje ajurvédské oleje - známý pro pečující benefity vyživující sladký mandlový olej, moringa olej s protizánětlivými vlastnostmi a hydratační kokosový olej. Tělový olej obsahuje vice než 97% ingrediencí přírodního původu, pečlivě vytvořené k péči o pokožku – nabízí hloubkovou a okamžitou hydrataci, udržuje pokožku jemnou na dotek a chráněnou.
rit.jpg

Dalším produktem je The Ritual of Ayurveda kokosová mléčná koupel. Mléčná koupel vychází z Ájurvédy pro očistu těla, rozmazlování pokožky a uklidnění smyslů. The Ritual of Ayurveda mléčná koupel je posilující produkt pro pokožku a přidáním 7 lžic do koupele vytvoříte pečující a květinami vonící lázeň. Koupelový prášek obsahuje extrakt z kokosového mléka, růží a mix vzácných olejů zanechá pokožku hedvábně jemnou a nádherně provoněnou. Textura bílého prášku promění vodu ve snovou barvu podobnou mrakům na obloze, navíc obsahuje z více než 99% ingredience přírodního původu.

as.jpg

Nejenom nové produkty v kolekci The Ritual of Ayurveda, ale i ostatní produkty prošly proměnou, abychom co nejméně zatěžovali životní prostředí. Inovace zobrazená v produktech je součástí naší strategie Clean, Conscious and Caring, díky které budou obsahovat všechny produkty do roku 2023 více než 90% ingrediencí přírodního původu. Rovněž vylepšujeme balení produktů jako součást projektu nulového odpadu a cíl je pouze jeden, kterého chceme dosáhnout do roku 2025. Tím je myšleno, že všechny produkty budou znovu naplnitelné, recyklovatelné a/nebo vyrobené z recyklovatelných materiálů. The Ritual of Ayurveda byla navržena tak, aby podpořila tuto filozofii a nabízí kolekci luxusních produktů péče o tělo a domov, které pomáhají udržovat v rovnováze tělo, mysl a duši.
6141dbc261a6aobrazek.pngNové produkty The Ritual of Ayurveda jsou dostupné na prodejnách i online www.rituals.cz od 10. září 2021.

Reklama