Co je čisté a svěží uvnitř, je čisté a svěží i navenek! Takový byl záměr tvůrců nového Palmexu, kteří se nechali inspirovat zkušenostmi svých kolegů ze západní Evropy. Receptura pracího prostředku Palmex je nyní účinnější v boji proti skvrnám. Její složky proniknou hluboko do vláken a zajistí zářivou čistotu a svěžest, která je pak vidět i na povrchu látky. Od poloviny června letošního roku je nový Palmex také v novém kabátě k dostání v českých obchodech.

Nejčastějším problémem při praní jsou zbytky skvrn na prádle, oděvy nejsou zcela čisté a vůně po vyprání rychle vyprchá. Bílé prádlo není jasně bílé a barvy postupně blednou. Inovativní přístup „co je čisté uvnitř, je čisté i navenek“ pracího prostředku Palmex těmto problémům předchází tím, že pronikne hluboko do struktury textilních vláken a působí právě tam, kde se skvrny usazují. Díky této schopnosti proniknout do hloubky vlákna může Palmex odstranit i odolné skvrny, které se usazují právě ve struktuře textilní látky. „Pro Palmex se jedná o zcela zásadní změnu za několik posledních let. Základem, který ocení každý, je silnější receptura s větším množstvím aktivních látek,“ vysvětluje Tomáš Duffek, marketingový manažer divize pracích a čisticích prostředků Henkel ČR.

Nová účinnější receptura obsahuje vyšší podíl tenzidů a enzymů, což umožňuje lepší výsledek praní. Nový Palmex je aktivnější v boji proti skvrnám, lépe se vypořádá s nečistotou na límcích a manžetách. Palmex na bílé prádlo má více složek pro zesílení efektu bělosti prádla a to je také lépe chráněno proti zešednutí. Palmex Color obsahuje složky pro ještě lepší ochranu barev.

Nový Palmex koupíte ve variantách pro bílé a stálobarevné prádlo (Blue a voňavá varianta Alpfresh) a ve variantě Color pro barevné prádlo. K dostání je v obvyklých velikostech balení: prášek – 600 g, 3 kg, 6 kg, a rodinném 9 kg balení. V podobě koncentrovaného gelu jsou k dostání balení: 1,5 l a 4,5 l, přičemž 1 litr gelu vydá za 2 kg pracího prášku. Koncentrované gely není potřeba před použitím ředit.

V barvách duhy

Kromě změn v prací síle, kterou poznáte po prvním praní, došlo také k úpravě, které si jistě všimnete hned na první pohled. Jde o úplně nové obaly všech variant pracího prostředku Palmex. Místo dosavadní postavy Palmexmana se nové obaly pyšní kruhem v barvách duhy. Obal se celkově zpřehlední, významné místo zaujímají hlavní benefity nové receptury „čisté a svěží“,“ vysvětlil Tomáš Duffek a dodal: „Kromě toho dojde i k modernizaci loga značky Palmex!“

Reklama