5e983771d9820interier.jpgFoto: Shutterstock

Příroda se už probudila a jarní počasí je tady. Slunce svítí do oken a prosvětluje naše domovy. Něco tomu ale chybí? Zkuste si kousek jara vnést i do své domácnosti. Vsaďte na stylové dekorace, svěží barvy či květiny. Využít můžete i přírodní komponenty, které nasbíráte venku. Například větvičky nebo sušené kvítí.
 
Nejvíc jarní atmosféru vašemu domovu dodají rozhodně živé květiny. Tulipány, hyacinty, petrklíče, fialky nebo narcisky ve vašem interiéru vykouzlí jaro, jak by smet. Do vázy si můžete nařezat třeba větvičky zlatého deště, kvetoucích třešní nebo jiných ovocných stromků.

g.jpgBonami 239 Kč, H&M Home 749 Kč, Bonami 549 Kč, H&M Home 149 Kč

Co se týče doplňků, vsadit můžete na čiré sklo, kovové odlesky, přírodní materiály, pastelové barvy nebo jemné vzdušné látky světlých odstínů. Správné barvy dodají interiéru jarní nádech. Kombinovat můžete třeba bílou s růžovou, bledě modrou, světle zelenou či pastelově fialovou.
 
Trendy jsou především minimalistické komponenty. Zapomeňte tedy na přeplácané a příliš zdobené dekorace. Sáhnout můžete i po tom, co najdete v přírodě. Větvička, uříznutý špalek nebo hezké kamínky. Tyto doplňky se skvěle kombinují s moderními i staršími kousky nábytku.

bellarose.jpgFoto: Bellarose.cz

Reklama