Trapná je ta co chce vyhrát za každou cenu, aneb druhý trapas od jedné a té samé čtenářky:


ha, tak tady je druhý trapas....ale fakt trapas! no bydlela jsem s mým ex ještě kdesi dávno za kopečky, v děleném baráku, který čítal cca 10 a půl lidí, takže koupelna byla dělená pro všechny. a protože to byla malá koupelna,poličky byla hned vedle vany. no šla jsem se osprchovat, a v domnění, že je všechno v pořádku, jsem se šla pak navečeřet. večer k nám přišel spolubydlící na playstation a říkal..."nějaký hovado nechalo šílenou věc v koupelně. tak si napustím vanu, odpočívám, kochám se klidem, když tu něco očima a nosem registruju, co tam být nemá, no kouknu se na poličku, a tam vedle mě na koukala a dýchala tákhle rozbalená vložka...."

anonymní nejá sirael :)


A ještě jeden na téma intimní hygiena. Taky pěkná trapárna:


Nebudu to prodlužovat, v krátkosti všechny zdravím a připojuji jeden trapásek:

 

Ve firmě, kde jsem pracovala dříve se pořádalo výběrové řízení na asistentku. Účastnila jsem se toho já  a můj šéf (jako výběrová komise :o))) a dlouhá řada zájemkyň o místo. Bylo to pořád dokola, nikdo koho bychom brali „všema deseti“. Až v pozdním odpoledni, kdy jsem byla zralá na pořádně silný kafe a říkala jsem si: „Panebože ať už se něco stane….“, to přišlo! Do dveří vplula docela milá slečna, začala se představovat a jak byla roztržitá, vysypala se jí kabelka a na koberec vypadly dva tampóny. Okamžitě jsem zaregistrovala o co se jedná, viděla jsem, že je to pro ni nepříjemná situace, ale mlčela jsem. Nekomentovala jsem ani její nenápadné šoupání nohou po koberci a maskování vypadlého „pokladu“ pod stolem. :o)) Bohužel to zaregistroval šéf a snažil se být gentlemanem, ohnul se pod stůl a milé slečně chtěl spadlé předměty podat. Sebral a je TEPRVE nyní zjistil, že má v ruce tampóny, že slečna je na mrtvici a že já trhám rekord v zadržování dechu, protože jinak by mi hrozila smrt usmátím.

Zdrudnul, tak jako nikdy, ale zachoval formát a vrátil je majitelce se slovy, že on je potřebovat nebude J Slečnu jsme nepřijali, a já tam směla zůstat jen pod podmínkou, že si veškeré dění kolem našeho výběrového řízení nechám pro sebe J.

Ještě něco… Kdyby náhodou….. na Ženě-in jsem pod nickem „MILADY“ a byla bych ráda, kdyby to tak zůstalo J

 

V pracovní době jsem tu „načerno“ a nerada bych měla problémy!!!! :o))))) Díky a zdravím…


Trapné trapasy posílejte na tento e-mail: TRAPAS
Možná vyhrajete nejtrapnější výhru. A možná ne.
Za chvíli další trapasy....
Reklama