O tom, že nemá moc ráda třináctku, nám napsala čtenářka Elis19. Přesto pro ni nebyl loňský rok špatný. A nejen kvůli tomu, že objevila stránky Ženy-in.

Tak to jsem moc ráda, milá Elis19, že jste nás našla. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek i celoroční přízeň a přeju krásný nový rok i dnešní den.


Dobrý den,

přiznám se, že číslo 13 nemám příliš v oblibě a tak jsem příchod roku 2013 přivítala s lehkými obavami. Naštěstí, alespoň co se týká mé nejbližší rodiny proběhl celkem v klidu a zdraví. Potěšili jsme se výsledky našeho nejmladšího syna, který úspěšně složil bakalářské zkoušky a pokračuje dál ve studiu. Také manžel byl v práci povýšen, a i když mu práce přibylo a má méně času na rodinu, jsem na něj hrdá, jak si dobře vede.

Nevyhnuly se nám i méně šťastné okamžiky, kdy zemřela naše milovaná tetička. Byla však velmi nemocná a požehnaného věku, ale měla jsme ji moc ráda, také proto, že mi částečně nahradila moji vlastní maminku, která odešla velmi mladá. Bohužel na sklonku roku také těžce onemocněl manželův, potažmo i můj dlouholetý kamarád a jeho diagnóza je velmi nepříznivá a tak s velkými obavami budeme vstupovat do roku nového.

Abych však nekončila úplně smutně, právě v loňském roce jsem objevila stránky Ženy-in a jsem za to moc ráda, nejenže je na nich nepřeberné množství informací, ale našla jsem tu i několik virtuálních kamarádek.

Hodně zdraví do nastávajícího roku 2014 všem přeje

Elis19

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Rok 2013

  • Co vám přinesl rok 2013?
  • Jak na něj vzpomínáte?
  • Co se vám vloni povedlo a nepovedlo?
  • Stalo se ve vašem životě něco zásadního?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás samozřejmě vyhraje, a to knížku Sexy vrásky a velké lásky, kterou napsala India Knightová (nakl. JOTA). Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je 2013. Děkuju všem!

obal

Reklama