Měla jsem možnost vyzkoušet zajímavou novinku, kterou můžete vyzkoušet také. BepanGel Hojivý gel je novinkou pro vlhké hojení ran, a to pro všechny typy poranění. Jedná se o moderní hydrogel, který rychle hojí rány bez nechtěných jizev. Líbí se mi jeho široké použití – na řezné rány, popáleniny, na odřenou a popraskanou kůži a také na spálení od sluníčka.
5f0daf899adc3image.png
Je dobré mít takový gel po ruce, protože drobné úrazy vznikají nečekaně. Já jsem BepanGel použila za krátkou dobu již 3x. Při běhu vysokými kopřivami jsem se odřela o kámen, který jsem díky porostu neviděla, ranka kolem kotníku nebyla hluboká, ale tepkla z ní trochu krev. Pak jsem se škrábla o větev při česání třešní, na ruce jsem měla tři „pěkné“ šrámy a do třetice jsem hojivý gel použila na spálenou pokožku na krku a ramenou. Shrnu testování jednou větou – BepanGel je jistota pro rychlé hojení. Rány se mi velmi rychle zatáhly a hojení bylo velmi rychlé. Gel krásně přilnul k poraněné kůži a vytvořil ochrannou vrstvu. Je velmi jemný na dotek, zklidňuje a chladí. Je bez parfemace, gelová konzistence není řídká, takže nestéká. Je to pro mne velmi dobrý pomocník a má své jisté místo v naší domácí lékárně.

Odborníci potvrzují, že vlhké prostředí je pro hojení rány výrazně příznivější než suché. Správné mikroprostředí, které díky vlhkému hojení na povrchu rány vznikne, zkracuje samotné hojení o 40%. To přináší zraněnému komfort – hojení trvá kratší dobu, je méně bolestivé a nezanechává na místě poranění nechtěné jizvy.

5f0dafc2cba61image.png
Naše články:

Reklama