Vlhčené ubrousky Onclé

Co maminky testovaly? Jeden ze dvou druhů vlhčených ubrousků - Vlhčené ubrousky Onclé s přírodním SQUALANEM, nebo vlhčené ubrousky Onclé s BIO šípkovým olejem.

Vlhčené ubrousky Onclé s přírodním SQUALANEM

  • on1.jpgmateriál: 100% přírodní bavlna
  • 98 % přírodních složek
  • přírodní SQUALANE
  • 0 % alkoholu

Ubrousky jsou napuštěné speciálně jemným tělovým mlékem s obsahem přírodního SQUALANU, který vytváří na pokožce dlouhodobě působící ochrannou bariéru a udržuje její vlhkost a přirozené pH pokožky. http://oncle.cz

Přírodní SQUALANE
Přírodní Squalan zanechává na pokožce jemný film a příjemný pocit hebkosti a luxusu. Obnovuje přirozenou ochrannou vrstvu pleti, působí jako významný antioxidant a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

Vlhčené ubrousky Onclé s BIO šípkovým olejem

  • ol1.jpgmateriál: 100% přírodní bavlna
  • 98 % přírodních složek
  • BIO šípkový olej
  • 0 % alkoholu

Ubrousky jsou napuštěné speciálně jemným tělovým mlékem s obsahem přírodního BIO šípkového oleje, který vytváří na pokožce dlouhodobě působící ochrannou bariéru a udržuje její vlhkost a přirozené pH pokožky.

BIO ŠÍPKOVÝ OLEJ
Vyživuje a zklidňuje pokožku, udržuje ji hebkou a zdravou bez potřeby dalšího ošetření. Dodává
pokožce přírodní cestou vitamíny, především Vitamín C a přispívá k její regeneraci.

Více na http://oncle.cz

Přečtěte si vybrané zkušenosti maminek, které ubrousky testovaly spolu se svými dětmi:

Silvie Ruibarova
Ubrousky jsem toužila vyzkoušet, ale odrazovala mě cena a neznámost. Ubrousky nádherně voní, oceňuji jejich složení a jsou tak akorat vlhčené. Jsou pevné. Mají pěkný obal. Ocenila bych větší dostupnost třeba i v kamenných prodejnách. Budeme je po zkušenostech kupovat. Rozhodně moc ráda doporučuji a děkuji.

Tyna Ka
Ubrousky Onclé - pro me velké plus, že jsou ze 100% přírodní bavlny, jsou pevné, netrhají se. Musela jsem trošku zabrat, aby se mi ubrousek podařilo natrhnout. Vůně příjemná, lehká, nevtíravá. Vlhčené tak akorát, aby bylo utřeno, co je potřeba.

monana92
Složení super, reakce miminka žádná. Jediné mínus, že jdou ubrousky špatně vyndávat.

Alena Mojžíšová
Ubrousky Onclé jsem dosud neznala a ani nikde v obchodě jsem je neviděla. Ubrousky mě velmi mile překvapily. Velmi příjemně voní. Oceňuji, že jsou ze 100 % přírodní bavlny.

Mopsička
Vlhčené ubrousky jsou velikostně tak akorát, jsou skladovatelné i na cesty perfektní, dlouho vydrží být vlhké i po dvou utřeních.

retroxy
Ty jsou naprosto fantastické, přiměřená vlhkost, krásná vůně, prostě top.

ananasc
Ubrousky mají jemný povrch a přitom jsou pevné, netrhají se. Velmi šetrně a účinně odstraňují nečistoty. Balení je praktické.

Meggi
Vlhčené ubrousky byly příjemné na dotek. A co bych vyzdvihla, nestalo se mi (jako u některých jiných), že se mi podařilo vytáhnout víc než 1 ubrousek najednou.

Děkujeme čtenářkám a testujícím maminkám za to, že se s námi podělily o své zkušenosti!

Čtěte také:

Testování pro maminky: Vyzkoušejte s námi!