5ef9d351c2933obrazek.png
Vlhčené ubrousky už dávno nejsou nutnou výbavou pouze maminek malých dětí. Pro jejich univerzálnost a praktičnost si je právem oblíbila nejedna žena. Nejenže vlhčené ubrousky představují rychlou pomoc při běžných nehodách jako je například vylitá káva nebo ulepená klávesnice u počítače, ale díky svému specifickému složení se z nich stala nepostradatelná součást mnoha kabelek, kosmetických taštiček, kanceláří, přihrádek v autě i domovů. Značka Linteo se inspirovala moderním životním stylem českých žen a dívek a vytvořila řadu vlhčených ubrousků, jenž díky svému unikátnímu složení vyhoví všem požadavkům dnešních aktivních žen. 

Svěží za všech okolností

Dnešní doba si žádá, abychom dbali o svou hygienu i hygienu své rodiny o něco pečlivěji, než kdy jindy. Nadcházející horké letní dny nejsou jen vidinou dovolených a lenošení u vody, ale také si s nimi často spojujeme pocit ulepenosti, potu a nečistoty. Vlhčené ubrousky pro denní potřebu značky Linteo jsou skvělou volbou, jak si zachovat pocit svěžesti a čistoty nejen na cestách, ale i během běžného pracovního dne, kdy nemáme možnost dopřát si osvěžující sprchu, kdykoliv bychom si to přáli. Vlhčené ubrousky si rozhodně zaslouží své místo v každé kabelce, tašce i batohu, protože se mohou pochlubit svou univerzálností a širokým využitím. Dobře poslouží jako první pomoc na upatlané dětské ručičky od roztékající se zmrzliny, stejně jako na očistu a osvěžení horkem namáhaného obličeje. Unikátní složky, jež tvoří extrakt z aloe vera a alantoin, zajišťují dokonalý pocit svěžesti, zklidňují pokožku a zanechávají ji jemnou a vláčnou. Aktivní ženy, pro které relax znamená sport a pohyb, jistě ocení kombinaci panthenolu a iontů stříbra, jenž obsahují vlhčené ubrousky Linteo deo sport, které navozují pocit svěžesti a sucha i při těch nejnáročnějších aktivitách.

Intimní hygiena doma i na cestách
5ef9d3601e9d0obrazek.png

Léto je na samém počátku a kdy jindy, než právě během horkých letních dnů bychom se měli zaměřit na zvýšenou hygienu svých intimních partií. Stejně tak, jako je během léta důležité věnovat zvýšenou pozornost zadečku malých dětí, abychom zabránili vzniku dermatitidě nebo bolestivým opruzeninám, je potřeba dát stejnou péči i sobě. Právě v létě je důležité dbát o své intimní partie, které mohou v důsledku vysokých teplot, dlouhým sezením v neklimatizovaných místnostech anebo několika hodinovou jízdou v autě trpět. Vlhčené ubrousky Linteo pro intimní hygienu jsou na míru navrženy tak, aby dokonale splnily všechny potřeby a požadavky českých žen. Nejenže jsou skvělým pomocníkem mimo domov, kdy spolehlivě nahradí toaletní papír a navíc zaručí dokonalý pocit čistoty i po dlouhé cestě, ale jistě si vyslouží své místo i u vás doma v koupelně. Výtažky z aloe vera a heřmánku, které vlhčené ubrousky obsahují, mají zklidňující a hojivé účinky na pokožku v intimních partiích. Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu jsou dermatologicky testované a neobsahují žádný alkohol, což z nich činí bezpečného kosmetického pomocníka pro každodenní použití i pro použití během menstruačního období. 

Pro čistou a zdravou pleť

I když většina žen dobře ví, že v horkých letních dnech pleti příliš neprospívá výrazné líčení a měla by s make-upem spíše šetřit, často se zkrátka bez nějaké té drobné zkrášlovací úpravy neobejdeme. I když v létě vyměníme hutný make-up za nějakou odlehčenou a pleť nezatěžující alternativu, je důležité nezapomínat ani na důkladné a pravidelné odličování. Ať už doma v koupelně, na dovolené nebo na cestách jistě oceníte praktičnost vlhčených odličovacích ubrousků Linteo. Byly navrženy tak, aby s nimi bylo každodenní odstraňování make-upu a čištění pleti opravdu snadné. Jemné čistící mléko si hravě poradí i s voděodolnou řasenkou a navíc pleť zbaví všech nečistot a mastnoty. Díky svému jedinečnému obsahu aloe vera a extraktu z heřmánku podpoří regeneraci pokožky, dodají pleti potřebnou vláhu i živiny a zanechají pokožku jemnou a vláčnou. Vlhčené odličovací ubrousky se zkrátka vyplatí mít vždy po ruce. 
5ef9d370ad965obrazek.png
Vlhčené ubrousky české značky Linteo se zkrátka postarají o dokonalou čistotu a svěžest. Vždy a všude.
5ef9d38d0f43bobrazek.png

Reklama