huggies

Tento rok získaly prestižní ocenění Novinka roku Vlhčené ubrousky Huggies(® Quatropack. Toto ocenění je o to cenější, že o něm hlasují sami spotřebitelé.  Určitě i Vy znáte tyto oblíbené vlhčené ubrousky Huggies®, které jsou k dostání ve 3 variantách. Ptáte se, jaký je rozdíl mezi Huggies® Pure, Natural Care a Soft Skin?

HUGGIES® PURE

huggiesJemné jako pokožka Vašeho miminka

Vytvořené pro tu nejcitlivější pokožku , Huggies® Pure vlhčené ubrousky  jsou tak jemné, že mohou být použité i na pokožku novorozence. Jsou neparfemované, bez obsahu alkoholu a neobsahují žádné zbytečné přísady – plně respektují přirozenou dokonalost pokožky Vašeho miminka. Vhodné pro citlivou pokožku.

HUGGIES® NATURAL CARE

huggiesPro štastné děti bez opruzenin

Vlhčené ubrousky Huggies® Natural Care pomáhají předcházet příčinám opruzenin. Jsou obohacené o  výtažky z Aloe Vera a Vitamín E, tedy o přísady známé pro svoji schopnost pečovat o pokožku. Přirozeně čistí a chrání. Jsou jemně parfemované a zanechávají pokožku Vašeho miminka svěže voňavou a čistou.

HUGGIES® SOFT SKIN

huggiesDopřejte Vašemu miminku nádherně jemnou pokožku

Vlhčené ubrousky Huggies® Soft Skin obsahují bambucké máslo, které přiozeně hydratuje a regeneruje pokožku . Huggies® Soft Skin zanechávají  Vaši pokožku i pokožku Vašeho miminka nádherně jemnou a delikátně voňavou. Pro jemné čištění a hydrataci.

huggiesVšechny vlhčené ubrousky Huggies® jsou dermatologicky testované, s vyváženým pH a bez obsahu alkoholu.

 Více informací o výrobcích Huggies®, ale i  rad a nápadů od dalších maminek najdete na www.huggiesclub.cz.