5ec3b2aa62ca3obrazek.png
Pokud jdeme k lékaři a ten zaznamená u pacienta obraz cystitidy, měl by si vyžádat biochemické a bakteriologické vyšetření moči. První získá snadno z moči, kterou zkontroluje pod mikroskopem. Druhé je náročnější a vyžaduje jistou přípravu. Pacient dostane do rukou sterilní zkumavku s žádankou na mikrobiologické vyšetření. Doma si omyje genitál a do sterilní zkumavky zachytí moč ze středního proudu močení. Takto zachycenou moč dopraví do mikrobiologické laboratoře, kde bude trvat 2 – 3 dny, než na agaru vyrostou kolonie přítomného bacila, pokud je v moči přítomen. Podle laboratorních výsledků je pak indikována léčba lékařem.
5ec3b2b81f5b3obrazek.png

Pokud však chceme řešit situaci ihned po objevení prvních příznaků a hledáme pomoc v lékárně, je možné zvolit léčbu volně prodejnými léky, které jsou indikovány právě pro tyto případy. Je dobré dělat rozdíly mezi volně prodejnými léky a doplňky stravy. Léky jsou určeny k léčbě a mají ověřené účinky, na rozdíl od doplňků stravy, které nejsou určeny k léčbě. Takovým lékem je například rostlinný přípravek Canephron, který obsahuje 3 druhy extraktů a to ze zeměžluči, libečku a rozmarýnu. Jejich kombinace, respektive kombinace v nich obsažených účinných látek je dobrou volbou k léčbě jak akutních, tak i opakujících se zánětů močových cest.

Pokud lékař na základě laboratorních výsledků předepíše antibiotika, je dobré Canephron užívat i v kombinaci s nimi jako podpůrnou léčbu. Pacient by měl i tak zůstat doma v klidu, event. v posteli a teple, pít velké množství tekutin, především vody nebo slabého heřmánkového čaje. Rozhodně není vhodné požívat alkohol, silnou kávu, kouřit, nadměrně solit a kořenit.
5ec3b2946a740obrazek.png
Canephron obalené tablety je lék k vnitřnímu užití. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

Více na CANEPHRON.CZ
5ec3b28e3c996obrazek.png

Reklama