K úspěšné léčbě může pomoci i bylinné vaginální tělísko NaturGyn Scarlett. Jaké jsou účinky tohoto tělíska? Vše najdete na této stránce.
5b0fdacaaecdeobrazek.png
 
NaturGyn Scarlett tělísko aktuálně testovalo 50 našich čtenářek, které jsme vybrali na základě vyplněného online dotazníku, kam nám čtenářky napsaly, proč by tělísko chtěly testovat. Již máme více než polovinu recenzí, se kterými vás rádi seznámíme. Není nad osobní zkušenost.
 
Zkušenosti čtenářek
Jaké jsou zkušenosti našich čtenářek? Žen, které trápí opakované vaginální mykózy a znepříjemňují jim život? Publikujeme dalších 16 recenzí. Osobní zkušenosti uveřejňujeme pod čísly, protože jsme testerkám slíbili zachování anonymity, jedná se o intimní téma a osobní zpověď.  První recenze najdete v našem článku ZDE (klikni).

1
Přípravek NaturGyn Scarlett: pro mne velké překvapení, výsledek předčil mé očekávání. Tělísko je maličké, nijak ženu neomezuje. Několik let jsem trpěla permanentním každodenním svěděním, pálením, zarudnutím pochvy. Ničilo to nejen můj partnerský vztah, ale také mě samotnou. Určitě doporučuji a šířím dál, bylo by škola nepomoci těm, kteří se také zbytečně trápí.

2
Předně bych chtěla poděkovat, že jsem mohla otestovat přírodní produkt NaturGyn Scarlett.
Při menstruačním období jsem zvyklá nosit tampon, takže jsem neměla žádný problém mít toto vaginální tělísko v pochvě. Občas mám problémy s močovými cestami a s vaginálním výtokem. Po použití tělíska je výtok mnohem lepší, má bílou barvu a nezapáchá, což mě mile překvapilo. Bohužel nemohu dát recenzi na močové cesty, protože ty mě trápí většinou v zimním období. I tak jsem s výsledkem vaginálního tělíska spokojená a ráda doporučím svým kamarádkám, které mají stejné problémy jako já.

3
Děkuji za možnost testovat NaturGyn Scarlett. S výrobkem jsem velice spokojená. Pomohl mi při mých vaginálních problémech. Trápily mě opakované mykózy, velice nepříjemné bylo pálení a řezání.

4
Po použití výrobku NaturGyn Scarlett problémy zmizely. Aplikace je snadná.  Líbí se mi, že NaturGyn Scarlett je na přírodní bázi. Nerada do sebe cpu chemii, v době, která je plná chemie a tak jsem ráda za jakýkoliv přírodní produkt. Jsem moc ráda, že jsem mohla NaturGyn Scarlett vyzkoušet, protože jsem ho dosud bohužel neznala. NaturGyn Scarlett budu používat i preventivně, ráda se vaginálních problémů zbavím napořád. NaturGyn Scarlett rozhodně doporučuji k vyzkoušení, výsledek rozhodně stojí za to.

5
Přípravek NaturGyn Scarlett se mi osvědčil. Po ostatních preparátech se mi potíže často vracely. Při použití NaturGyn Scarlett jsem zatím bez potíží, jediná nepříjemná záležitost, která mě mírně vyděsila, byla ta, že jsem měla výrazný výtok po ukončení aplikace, který trvá již týden a pokračuje. Jinak za mě doporučuji, doufám, že už se dané potíže nevrátí.

6
Produkt nakonec testovala má kamarádka, jelikož můj problém konečně vymizel. Z počátku měla z produktu obavy, zda bude fungovat, ale nakonec byla naprosto spokojená. Problémy vymizely, je bez jakýkoliv příznaků, a pokud se problém objeví v budoucnu, opět si koupí NaturGyn Scarlett.
 
7
Pár měsíců jsem teď neměla ženské problémy, tudíž jsem aplikovala jen jednou za měsíc. Od aplikace jsem neměla žádné kvasinkové infekce nebo další potíže, přestože jsem byla během dvou měsíců teď podruhé nemocná (zánět středního ucha a angína) a na antibiotikách, což mi většinou dost rozhodí imunitu. Samotná aplikace mi přišla snadná. Po aplikaci jsem cítila trochu pálení, ale vcelku rychle to přešlo a další potíže jsem nezaznamenala. Je to zatím příliš krátká doba hodnotit, ale zatím se cítím dobře a snad to tak zůstane.

8
Po 1. aplikaci NaturGyn Scarlett jsem měla reakci (pálení, svědění), vydržela jsem a kuličku nevyndala. Byla jsem docela v šoku, jak jsem se začala čistit (odcházela spousta bílých sraženin a žmolků, celkem nevábná vůně). Po několika dnech od vyndání vše zmizelo. Cítím se moc dobře a je to forma očisty a detoxikace, která mi při péči o sebe chyběla. Každopádně už plánuju další kúru.

9
Měla jsem možnost vyzkoušet tělísko NaturGyn Scarlett. Dlouhodobě mívám opakující se vaginální mykózy, již jsem vyzkoušela snad všechny prostředky, které jsou dostupné v lékárnách i mimo ně včetně tříměsíčního cyklu na bázi lyzátů - Candivac.  Minulý týden mi poštou dorazil zmiňovaný produkt. Bála jsem se, aby mi tělísko nevypadávalo, ale po zavedení bylo vše bez problémů. Občas jsem pocítila lehčí pálení/svědění, ale jiné vedlejší příznaky se neobjevily. Překvapilo mě ale množství bělavého sekretu, který ze mne pak vycházel. Zatím mohu říci, že jsem bez obtíží, přeji si, aby to tak i zůstalo :-).
Pokud přípravek, jak jsem se dočetla přírodní, bude dlouhodobě fungovat, ráda si jej koupím opakovaně v lékárně nebo kdekoli bude k dispozici. Já jsem v tuto chvíli spokojená. Ještě jednou děkuji za možnost produkt vyzkoušet, mám ještě jedno tělísko k dispozici do zásoby.

10
V prvé řadě bych chtěla moc poděkovat za možnost testování zaslaného produktu NaturGyn. Výrobek NaturGyn vřele všem doporučuji. Trpím na kvasinkové infekce. Po aplikaci bylinného tělíska se cítím mnohem lépe než předtím. Určitě budu objednávat a používat preventivně.

11
Dobrý den, nedávno jsem dostala k testování přípravek NaturGyn Scarlett, za který děkuji. Zatím jsem ve fázi „zavedení“. První příznaky po zavedení byl mírný tlak v podbřišku a svědění. Asi kvůli čistění, cítím jakoby mírný zápach.
S testováním produktu Naturgyn jsem byla spokojená, splnil svůj účel. Na vaginální mykózy trpím často, po použití pocity svědění a pálení zmizely. Jediné negativum bych viděla v tom, že kulička s přípravkem je malá a kulatá a tím se hůře zavádí, než třeba podlouhlé tablety. Jinak jsem byla s přípravkem spokojená.

12
Testovala jsem výrobek NaturGyn Scarlett a byla jsem s ním spokojena, od jeho použití se mi problémy se svěděním neobjevily. Jen po zavedení jsem cítila trochu nepříjemný pocit.
Byla jsem spokojená s tím, jak se NaturGyn užívá. Jednoduše, jako tampon. Nemusíte hlídat, jestli jste si vzali pilulku. Jednoduché a efektivní. Pro posouzení účinnosti by nejspíše bylo potřeba více času. Celkově jsem byla spokojená.
 
13
Testovala jsem bylinné vaginální tělísko od NaturGyn Scarlett a jelikož jsem nikdy žádné tělísko nepoužívala, tak jsem nejprve byla trochu nedůvěřivá. Každopádně menstruační tampony používám, tak proč nezkusit něco podobného, co mi zabrání v další nepříjemné vaginální infekci a ještě z bylinek. Tělísko jsem zavedla před prázdninami, kdy jsem byla s dětmi několikrát ve veřejném bazénu a musím říct, že očekávané vaginální problémy se nekonaly. Takže za mě funguje a mohu doporučit.

14
S přípravkem NaturGyn Scarlett jsem velice spokojená, opravdu nastalo zlepšení výtoků a svědění. Již žádné výtoky a svědění je také pryč. Opravdu doporučuji ostatním.

15
Děkuji za možnost testovat NaturGyn Scarlett. Po zavedení jsem necítila pálení ani jiné nepříjemnosti. Tělísko je diskrétní a nijak mě neomezovalo. Jde o přírodní produkt, který mi pomohl.

16
Tělísko NaturGyn Scarlett mne zaujalo, už když jsem si o něm četla článek, proto jsem se přihlásila do testování a jsem ráda, že jste mne vybrali. Vaginální mykóza mne trápí dlouhodobě, nemůžu se kvůli ní koupat v bazénu. Jak stále užívám nějaké léky, které se zavádí, mám i problémy v intimním životě. Proto jsem byla ráda, když jsem vyzkoušela bylinkové tělísko. Přečetla jsem si pečlivě leták a webové stránky, abych věděla, jak přesně funguje a co můžu čekat. Zpočátku po zavedení to bylo lehce nepříjemné, ale jak jsem si přečetla, tak se i stalo, rychle tento pocit zmizel a vše bylo v pohodě. Byla jsem překvapení z „čistící“ fáze a z toho, jak bylo po vyndání tělísko obalené hlenem. Ale to všechno bylo správně, tak jsem už neměla žádné obavy. Jsem spokojená, zatím se mykóza neobjevila. Plánuji návštěvu bazénu, pokud by se zase vrátila, nasadím další tělísko. Myslím, že se to vyplatí. Za mě – tělísko pomohlo, mykózu nemám.
5b0fdb0ea878bobrazek.png

Naše rady:

Jaká je prevence vaginálních mykóz? Čtěte více zde.
NaturGYN Scarlett doporučují gynekologové – důvody si přečtěte zde.
Vše o tělísku NaturGYN Scarlett najdete na této webové stránce.
 
Naše články:

Uložit

Reklama