m

Naštěstí se každému líbí něco jiného a je dobře, že si můžeme užívat odlišností. Třeba v barvě vlasů. Někdo je pro nenápadnou přirozenost, jiný dává přednost výstřednostem. Třeba vlasům ve výrazných barvách, nebo dokonce pestrobarevným jako duha. A proč ne? Proti gustu žádný dišputát, říká se…

S barevnými vlasy se poslední dobou setkávám poměrně často. Vedou modré, zelené a fialové. Ne, teď nemám na mysli nepovedené přelivy postarších dam, ale výrazné odstíny vlasů, v nichž si libují převážně mladé ženy a dívky.

Ale ještě jsem se nesetkala s vlasy v barvách duhy. Tento trend k nám asi ještě nedorazil, a tak vám ho předkládám jako možnou inspiraci.
Neříkám, že by mě nějak výrazně oslnil, ale zároveň nevidím důvod, proč nad ním ohrnovat nos, nebo ho dokonce kritizovat.

Koneckonců, je to každého věc, jak se svou hřívou naloží. Takové barvení dává sice vlasům zabrat a moc dlouho nevydrží, ale pokud se někomu líbí, ať si ho užije.

Spíš obdivuji odvahu nositelek barevného účesu. Musí to mít docela těžké. Bez ohledu na úšklebky a přílišnou pozornost kolemjdoucích. S tím určitě počítají, ale co třeba výběr oblečení? Barevné vlasy ho do jisté míry limitují. Jak to všechno sladit, aby netrčely až příliš. Nebo jim je to jedno?

Podívejte se do fotogalerie a ohodnoťte pestrobarevné účesy. Měla byste na některý odvahu? Jak se vám líbí?

Foto: www. vogue.com

Čtěte také:

Reklama