glis

Nyní přichází nová řada Gliss Kur Shea Cashmere od Schwarzkopf. Je to první vyživující řada značky Gliss Kur s bambuckým máslem a kašmírovými proteiny - obnovuje i vysušené a namáhané vlasy.

Nová revoluční receptura výrobků Gliss Kur Shea Cashmere obsahuje vyživující bambucké máslo, které proniká hluboko do vlasových buněk. Poskytuje poškozeným a suchým vlasům intenzivní péči a pomáhá obnovit vlasovou strukturu, kterou narušuje střídání teplot - například ústředního topení či fénu a mrazivého počasí.

Gliss Kur Shea Cashmere s luxusními kašmírovými proteiny vyživuje vlasy do hloubky a dodává jim úžasnou hebkost. Vaše vlasy budou na dotek hebké jako kašmír.

Kašmír je symbolem bohatství, luxusu a požitku. Získává se z jemné vlny kašmírských koz žijících na asijských náhorních plošinách a patří k nejdražším přírodním látkám na světě. Dosud se využíval především v textilním průmyslu, ale jeho unikátní lesk, hebkost a jemnost inspirovaly odborníky ze Schwarzkopf k tomu, aby prozkoumali jeho vlastnosti. Zjistili, že struktura kašmírových vláken je stejná, jako struktura lidského vlasu. Tento objev náležitě využili v nové receptuře řady vlasové kosmetiky Gliss Kur Shea Cashmere.

Výrobky řady Gliss Kur Shea Cashmere v sobě spojují luxusní vlastnosti kašmíru s vyživujícími složkami, jež se nacházejí v bambuckém másle. To se získává ze stromu zvaného Karite Ořech nebo také Mangifolia, který roste na nejvyprahlejších afrických savanách. Plody tohoto stromu mají zelenou, sladkou, masitou dužinu bohatou na kyselinu askorbovou. Je v nich téměř čtyřikrát více vitaminu C než v pomerančích. Dále obsahují železo, vitamin B, proteiny a vápník. Ořechy se nejprve předvaří a pak tři až pět dní suší na slunci. Nakonec se upraží. Skořápky se musí rozdrtit a odstranit. Díky ručnímu loupání ořechů zůstávají zachovány léčivé vlastnosti bambuckého másla, které se v dnešní době využívá v celé řadě kosmetických výrobků. Blahodárně působí i na poškozené vlasy - obnovuje je, vyživuje a chrání před sluncem.

Okamžité regenerační kúry

Rychlost, snadná aplikace & okamžitá účinnost

Součástí řady je také inovovaná Okamžitá regenerační kúra Gliss Kur - speciální bezoplachová péče pro okamžitou regeneraci. Unikátní lehký gelový krém se nemusí oplachovat a nabízí až 24hodinovou ochranu před poškozením vlasů.

Okamžitá regenerační kúra z řady Gliss Kur Shea Cashmere je vytvořena pro ženy, které jsou neustále v pohybu - ženy, které chtějí svým vlasům dát potřebnou péči, ale nemají dostatek volného času. Tato regenerační kúra vyživuje vlasy do hloubky. Díky své lehké, gelové konzistenci, se nemusí z vlasů oplachovat. Působí od prvního okamžiku aplikace a poskytuje 24hodinovou péči a ochranu proti škodlivým vlivům. Aplikace je přitom rychlá a pohodlná. Intenzivní vyživující kúra Gliss Kur Shea Cashmere se snadno stane součástí rutiny každodenní péče o vlasy. A výsledek je okamžitý. Vlasy září od prvního nanesení, vypadají zdravě a jsou příjemně hebké.

Okamžitá regenerační kúra Gliss Kur je k dostání v praktických lahvičkách. Na trh přichází v rámci nové řady Gliss Kur Shea Cashmere, ale bude k dostání i v ostatních variantách: Total Repair 19, Liquid Silk Gloss, Color Shine & Protect a Oil Nutritive.

Už více než 50 let poskytuje značka Gliss Kur inovativní řešení v oblasti péče o vlasy pro ty nejnáročnější zákazníky. Nabízí šampony, kondicionéry, masky a kúry pro všechny typy vlasů. Nová řada Gliss Kur Shea Cashmere a Okamžitá regenerační kúra jsou k dostání od ledna 2010 a nabízejí novou příležitost pro suché a namáhané vlasy. Díky nim budou vaše vlasy vypadat zdravě a krásně.

Nová řada Gliss Kur Shea Cashmere nabízí čtyři přípravky, které poskytnou vašim vlasům vyživující péči:

  • Regenerační šampon Gliss Kur Shea Cashmere, 250 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Regenerační šampon Gliss Kur Shea Cashmere, 400 ml - DMOC 109,90 Kč
  • Regenerační balzám Gliss Kur Shea Cashmere, 200 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Okamžitá regenerační kúra Gliss Kur Shea Cashmere, 150 ml - DMOC 99,90 Kč
  • Intenzivní vyživující maska Gliss Kur Shea Cashmere, 200 ml - DMOC 129 Kč

lupa