Vysoušíte si často vlasy fénem? Pak jste už jistě zaznamenala, že vaše vlasy jsou všechno možné, jen ne lesklé. Suché, lámavé vlasy jsou zkrátka hrobem i toho nej účesu...
Říkáte, že jste se s tím už smířila? Že víte, že vám prostě bůh tento dar odepřel? Myslíte, že vám nezbývá, než jen tiše závidět modelkám v televizi, jejichž vlasy jsou jak andělská záře plné třpytu?
Omyl! Díky novince na našem trhu můžete mít i vy vlasy plné nebeského lesku....

O čem že je řeč?

Toužíte-li po regeneraci, která bude snadno použitelná a k tomu dodá vlasům i zářivě třpytivé odlesky, pak zvolte jednu ze tří nových přípravků Gliss Kur: Regenerační kúra Pro třpytivé odlesky. Obsahují recepturu, která nejen vlasy velmi důkladně regeneruje, ale také díky třpytivým mikročástečkám dodá vlasům módní třpytivé odlesky. Regenerační kúry Pro třpytivé odlesky jsou speciální regenerační přípravky, které se neoplachují a jejich použití je proto velmi snadné. Přitom vlasy díky receptuře Scan Repair Komplex nadměrně nezatěžují. Dávkování usnadňuje aplikátor s pumpičkou. K dispozici jsou tři varianty Gliss Kur Regenerační kúry Pro třpytivé odlesky:       

·         Pro barvené a tónované vlasy

·         Pro suché a lámavé vlasy

·         Pro vlasy poškozené a bez lesku (Liquid Silk).

V maloobchodním prodeji jsou od ledna 2005 ve vybraných obchodech za cenu okolo 145 korun.

 

Reklama