Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Je od čtenářky s nickem Jitulka a vy se v něm dočtete třeba to, komu patří cop na obrázku

Krásný slunečný den. Já jsem vlasy podědila po otci, takové rovné hřebíky. Jako dítě jsem byla věčně stříhaná na krátko, až když nastalo období puberty, tak jsem si od rodičů nenechala do svého vzhledu remcat a nechala si vlasy narůst.

A tak od 15let nosím dlouhé vlasy, které prošly párkrát trvalou občas nějakým melírem, barvením. Mám to štěstí, že mám vlasy kvalitní, lesklé, zdravé až na občasné vypadávání. No a jak se o ně starám? Používám běžné šampony, které střídám, kondicionéry občas koupím nějakou výživnou masku a zobu vitamíny koupené v lékárně. 4x do roka zajdu na prostříhání ke kadeřnici. Vlasy si barvím sama, nebo spíše tonuji smyvatelnými šampony, někdy požádám manžela a ten se pustí do díla.

Když chce mít doma černovlásku......tak ať si ji obarví:-))))

Podle nálady si vlasy upravuji žehličkou, nebo natočím na větší natáčky. Občas mám ofinu, někdy ji nechávám dorůst....ale co nesnesu, jsou ulízané vlasy. Při práci si dám vlasy do drdolu, jak doma říkáme ,,na Pínu" :-)))

Jsem toho názoru, když vyjde do ulic žena hezky oblečená, namalovaná a na hlavě má mastné,neupravené,nebo nějak poškozené vlasy,tak ztratí celkový vzhled, protože vlasy jsou jedno z prvních věcí, kterých si všimnu.

Taky mám jednu příhodu, která se mi stala na dovolené. Asi většina z vás ví, že mám postiženou dceru. Už když se narodila, měla poměrně dlouhé vlásky. V 5 letech měla vlasy až po pas, taková malá princeznička s copánky. Na jedné dovolené, už nevím, zda to bylo Turecko nebo Djerba nás zastavil místní občan a vysvětloval, že když ji vlasy ostříháme, bude zdravá.

Samozřejmě jsem se tomu zasmála, neboť její diagnoza byla daná. Až v 10 letech jsem ji nechala vlasy o dost zkrátit, doba copánků byla pryč a z ní začala být slečna. Posílám chloubu, kterou máme doma schovanou. Mmch.obě děti mám blonďáky, my s manželem jsme tmavovlasí :-)))

cop 

Jitulka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Krásný cůpek. Podobný si nechala ustřihnout moje neteř a prodala ho. :-)

Máte také nějakou příhodu s vlasy, milé ženy-in? Pošletenám fotografii svého účesu? jste spokejená se svou kadeřnicí, či kadeřníkem? Chodíte pravidelně, nebo se o své vlasy staráte sama? Napište

redakce@zena-in.cz

účes3

Soutěžní účes č.3

Je to Mary-Kate Olsen? Co myslíte?

Reklama