První příspěvek na téma Kadeřník nám poslala čtenářka s nickem Jarpejska. Ve svém příspěvku přiznala, že u kadeřníka nebyla víc jak rok. Má vlasy prý až do pasu a je na ně pyšná!


 

Je mi 33 let a jsem matka dvou dcer. u kadeřníka, respektive u kadeřnice jsem byla naposledy...a víte, že ani nevím kdy. Je to určitě více než rok a půl, a nijak to na vlasech nepociťuji. Alespoň tedy ne na jejich kvalitě.

Když jsem se narodila, měla jsem na hlavě,jak říká maminka, tři chlupy a hlavu jsem měla holou jako koleno. Naštěstí se nade mnou příroda slitovala a vlasy začaly růst a rostly a houstly a tak stále dokola. Účesů jsem zkusila mnoho. Od dlouhých vlasů, přes mikádo a dokonce jsem byla i na ježka. Tak na 1,5 cm. To matku málem trefil šlak ani nevím, proč jsem se tak nechávala v 6. a 7. třídě na základce stříhat.

Pak jsem se chtěla líbit a nechala růstu vlasů volný průběh. žádné experimenty se stříháním či obarvováním se nekonaly. Tehdy jsem měla alespon více času a chodila pravidelně vlasy zastříhávat.

Jen jsem pak děsila těhotenství a kojení, co bude, když každý říkal, jak mi budou padat a budu mít na hřebenu chuchvalce vlasů.

V těhotenství teda ano, to mi více padaly ,ale žádná hrůza. Po porodu a kojení jsem měla asi opravdu velké štěstí, protože mi vlasy začaly více růst a houstnout.

Moje tchyně mi říkala, at se nechám ostříhat na krátko,ale neposlechla jsem ji. Asi mi spíš záviděla moje dlouhé vlasy, protože sama je má úplně kratičké a neustále má nějaké připomínky..jakože by se jí o to nechtělo starat a foukat ty vlasy atd atd.

Já jsem na svoje vlasy pyšná a ráda se o ně starám. Jsem přírodní blondýna a vlasy mi narostly už skoro do pasu. Sice schnou trochu déle,ale to mi nevadí. Nikdy jsem je nemusela barvit a taky bych to nikdy neudělala. Jsem ráda, že mám krásné kvalitní vlasy a maximálně si je myji medovým bio šamponem a proplachuji odvarem z kopřiv nebo heřmánku. Ani je moc nevysouším, protože jim to škodí.

jarpejska

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

  • Jak často chodíte ke kadeřnici?
  • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
  • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
  • Jak výsledek dopadl?
  • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
  • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
  • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
  • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmětem e-mailu je KADEŘNÍK. Předem děkuju!

Reklama