Zdravím ženy-in
 
 
při tropickém pondělku.
 
 
Víkend, který je za námi, byl opravdu dost horký.
 
 
Protože u nás neustále probíhají práce na našem Strašidelním domě,
 
 
o kterém jsem psala v čtenářském příběhu,
 
 
nemohli jsme ještě využít čvachtání v chladném bazénu,
 
 
protože práce nejsou a asi dlouuuuho nebudou u konce :-) !
 

Bazén teď slouží jako rybníček divokým kačenám a jak jsem si už včera stačila všimnout i podivné žouželi, která se tam líhne. Brrrr
Nicméně víkend jsem si hezky užila, aniž bych to plánovala. Dostatečně posilněna článkem z minulého týdne ,,Když maminka stávkuje" jsem v sobotu rozdělila úkoly dcerám, takže nám práce odsýpala jako po másle  :-) a ani jedna z nich peprotestovala, protože věděly, že tentokrát to myslím vážně!!!
 
Neděli jsem si udělala jenom sama pro sebe. Rodinu jsem vypravila k babičce na ,,Jízdu králů,,  a sama jsem si napustila na zahradě  dětskou vaničku s chladivou vodou.
 

Doma jsem vzala psa,knížku, časopisy a olej NUBIAN s karoténem a začala jsem se opékat. Vydržela jsem to zhruba půl hodiny, než jsem narazila na článek o nezdravém opalování. Nechala jsem se ukecat článkem a psem, který s vyplazeným jazykem neustále hledal chládek a jeho oči prosily ..domů, domů :-).

 
Doma byl nádhený chládek, takže jsem pokračovala v četbě. Zarazil mne opět článek o škodlivosti barev na vlasy. Tentokrát mě článek ale nevaroval, což bylo škoda!
 
Můj původní záměr byl, že si na vlasy nanesu blahodárný oživují zábal. Začala jsem s přípravou zábalu, když vtom mi zrcadlo řeklo, že spíš než zábal bych potřebovala na vlasy nanést jednu z těch škodlivých barev. Nápad jsem ihned zrealizovala. Barvu jsem našla, takže jsem jak smyslů zbavená začala otvírat lahvičky a než jsem se nadála, barvu jsem měla na hlavě :-).
 
Postup jsem dodržela a po uplynutí minimální doby pro zesvětlené vlasy jsem barvu začala smývat.Letmo jsem mrkla do zrcadla a při druhém nesmělém mrknutí jsem v zrcadle uviděla ženskou s havraním vlasem,který jsem mívala v dobách mládí.Zrzka kterou jsem  jsem zhruba čtyři roky, byla tatam :-). Utěšovala jsem se, že po vysušení fénem to bude lepší, ale bohužel... havraní vlas se mi leskl jako vycucaná hašlerka!
 
Uklidnila jsem se u článku ,,Léčivá voda,,. Napustila jsem si lázeň a při tiché relaxaci jsem si uvědomila, že změna je život :-)!
 
 
Rodina, která se vrátila k večeru domů, mne zcela přehlédla  a když si uvědomili, že jsem to opravdu...ale opravdu já... začali se válet smíchy, takže  horký víkend  nám skončil opravdu vesele.
 
Příště dám ale radši přednost víkendu s rodinou, nebo se budu držet osvědčených rad z článků :-).
 
Tak to byl můj  tropický víkend.
 
 
 Krásný  den přeje  žena s havraním vlasem.
 
 Evalota
 
 
 
 
 PS. foto  svého vlasu raději neposílám :-).Přikládám fotku odjíždějicí rodinky a našeho bažince.
Reklama