Nová mezinárodní kolekce podzim/zima 2016 – 2017 L´ORÉAL PROFESSIONNEL jeinspirovaná vlasovými trendy z módních přehlídek světových fashion weeků. Tuto sezonu se vlasy stávají skutečným módním doplňkem, který je jakousi finální tečkou k dosažením perfektního total looku. Největšími trendy jsou styly GLUNGE, WARRIOR BRAID a BOWIESH. V oblibě módních guru nechybí letošní podzim ani glamour vlny a sexy variace oblíbeného bobu.

GLUNGE

Ležérní účes na půli cesty mezi glamour a grunge s inspirací v 90. letech. Vlasy jsou u kořínků jen jemně uhlazené, v délkách a koncích navlněné a lehce rozcuchané prsty pro přirozený a ležérní look. Strukturované délky dodají středně dlouhým jemným vlasům velmi nedbalý efekt a vlasy jsou ponechány rozpuštěné pro maximální pohyb.

glunge

Produkty:

 • MESSY CLICHÉ, FRENCH GIRL HAIR  z řady Tecni.ART, 150ml, 275 Kč
 • SAVAGE PANACHE , 60’s Babes od L´Oréal Professionnel, 250 ml, 350 Kč

BRAIDED  BUN

Tento rozcuchaný zapletený drdol je skvělým způsobem, jak vytvořit uvolněný, zdánlivě neupravený look. Délky jsou na jedné straně jednoduše zapletené a pak zamotané do volného drdolu. Perfektní nedbalý sexy look pro podzimní dny inspirovaný ulicemi Paříže.

braided bun

bun

Produkty:

 • SIREN WAVES , Hollywood Waves, z řady Tecni.ART, L’Oréal Professionnel, 150ml, 275 Kč
 • SAVAGE PANACHE , 60’s Babes, 250 ml, 350 Kč

 

BOWIESH

Lehce androgynní look inspirovaný památkou nedávno zesnulého zpěváka Davida Bowieho. Vlasy jsou sčesané dozadu, na stranách ještě nadzdvižené do většího oblouku. Pak uhlazené a zafixované stylingovými produkty, které dodají požadovaný wet look a fixaci, jako jsou Wet Domination gel a lesk ve spreji. U delších vlasů jsou konce ponechány volně pro více kontrastu a pohybu.

bowiesh

Produkty:

 • SHOWER SHINE , Wet Domination, 160ml, 275 Kč
 • FIX DESIGN z řady Tecni.ART, L’Oréal Professionnel, 200ml, 275 Kč

 

WARRIOR  BRAID

Vyzkoušejte tento velmi trendy “válečnický” look, inspirovaný oblíbeným seriálem Hra o trůny. Jde o nedbale zapletený cop, ideálně i více copů zpletených dohromady pro ještě mohutnější efekt. Tento válečný look můžete zjemnit jemnějším outfitem.

warrior

Produkty:

 • CRÊPAGE DE CHIGNON, Wild Stylers, 200ml, 350 Kč
 • FIX DESIGN z řady Tecni.ART, L’Oréal Professionnel, 200ml, 275 Kč

WAVY   LOB

Efekt jako od slunce posílený vlnitým plážovým stylingem. Tento zářivý letní look kontrastuje s podzimními trendy přehlídkových mol. U hlavy jsou vlasy uhlazené, pak se pomalu vytáčejí směrem ven. Ideálním produktem pro dosažení nedbalých vln je slaný sprej, jako je Beach Waves. Pro ještě větší objem aplikujte objemový sprej Savage Panache.

wavy

Produkty:

 • BEACH WAVES, Wild Stylers z řady Tecni.ART, L’Oréal Professionnel, 150ml, 350 Kč
 • SAVAGE PANACHE , 60’s Babes, 250 ml, 350 Kč 

BLURRED   BOB

Moderní bob, plný energie a objemu transformuje klasický účes do nové sexy podoby a dodává své nositelce punc ležérnosti. Základním prvkem je dlouhá ofina, která zakrývá obočí. Do délek se aplikuje destrukturizační sprej pro nedbalý a matný efekt. Tento look se skvěle hodí jak do práce, tak i na sváteční příležitosti.

blurred

chrepage

Produkty:

 • CRÊPAGE DE CHIGNON, Wild Stylers, L’Oréal Professionnel, 200ml, 350 Kč
 • SHOWER SHINE , Wet Domination, 160ml, 275 Kč
Reklama