Přečtěte si příspěvek čtenářky Janulyostravy na téma copánky. Vzpomíná, jak jí kdysi vyřešily problém s příliš bujarou kšticí, ale v dospělosti je už nenosila.

Máte-li vlasy neposedné, pomohou vám copánky - tuto zkušenost učinila v dětství čtenářka Janulaostrava...


Jsem už starší, mám krátké řídké vlasy, a proto copy nenosím. Líbí se mi ale, když sluší.

Jako malé děcko jsem měla spousty jemných, nepoddajných, blonďatých vlásků. Nosila jsem kohouta s mašlí. Než jsem šla do školy, maminka se mi snažila různě vlasy spínat sponkami, ale moc to nepomáhalo. Byla jsem stále, jako když prolezu roštím. Po nástupu do školy jsme se s maminkou domluvily, že si nechám narůst dlouhé vlasy a budu nosit copánky. Vlasy mi rostly rychle, takže koncem školního roku už mi šly copánky zaplést. To bylo radosti. Každý den jsem měla mašle jiné barvy a copánky jinak upravené.

V dospělosti jsem už dlouhé vlasy neměla. Ale mé dcery ano. A má malá vnučka je se svými copánky ozdobenými motýlky, beruškami a dalšími sponečkami přímo kouzelná :-) Takže... copánky ano, ale musí slušet!

S pozdravem,
Janulaostrava

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. července 2011: Copy a copánky

Po tomto tématu jste před nějakou dobou samy volaly, milé čtenářky. Uzrál čas a téma je zde!

  • Jaký je váš vztah k copům a copánkům?
  • Umíte si uplést francouzský, rybí nebo extra kreativní cop?
  • Přijdou vám copánky dětinské, nebo naopak in i v dospělém věku?

Pište mi své příspěvky na redakční e-mailovou adresu (viz níže). Můžete k nim přiložit i fotku svých copatých výtvorů. Nezapomeňte, že chcete-li vyhrát dárek, respektive mít šanci na výhru dárku, musí váš příspěvek být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. A jaký že dárek můžete získat? Pro jednu z vás tu máme připravený krásný vlasový balíček od firem GARNIER a SCHWARZKOPF!

Reklama