S novou sérií televizorů Philips PUS8505 s atraktivním stříbrným rámečkem objevíte řadu důmyslných funkcí, které vám ukážou nový rozměr televizní zábavy. Užít si děj filmu na maximum můžete díky třístranné technologii Ambilight, což jsou důmyslná LED světla promítající světlo z obrazovky dál na okolní zdi. Obraz televize tak zaplní celý prostor kolem vás a v místnosti vytvoří dokonale pohlcující atmosféru.
5f86cafe53ca3obrazek.png
Silnou stránkou nových modelů Philips televizorů je plastický obraz s živými barvami a prvotřídní zvuk. Technologie 4K UHD HDR přináší bohatý obraz s výrazným kontrastem, což dodává dění na obrazovce větší hloubku a čistě plynulý pohyb. Přirozené odstíny a detailní obraz zajišťuje Philips procesor P5, a to bez ohledu na zdroj, ze kterého na obrazovku filmy, pořady nebo hry promítáte. Televizory také podporují videoformát HDR10+, což znamená, že úrovně kontrastu, barev a jasu jsou upravovány snímek od snímku – stíny tak na vás budou působit temněji, jasné povrchy zářivěji a barvy přirozeněji. Díky podpoře špičkového zvuku a formátů videa Dolby (Dolby Vision a Dolby Atmos) bude HDR obsah skvěle vypadat i znít. Ať už streamujete nejnovější část seriálu, nebo sledujete obsah z disku Blu-Ray, vždy si budete moci vychutnat kontrast, jas a barvy, které odrážejí režisérův původní záměr. A navíc uslyšíte jasný, detailní a hluboký prostorový zvuk.
5f86cb0b403f4obrazek.png
Oblíbený televizní pořad dnes již nemusíte hledat pouze na běžně dostupných televizních kanálech. Zábavu na večer si můžete díky Android TV snadno vybrat z Google Play, videotéky Netflix či Amazon Prime. Nově vám také neunikne žádný dialog, protože díky funkci DTS Play-Fi na televizorech Philips můžete připojit kompatibilní reproduktory v libovolné místnosti.

Philips PUS8505 série pokrývá široké spektrum úhlopříček: 43, 50, 58, 65 a 70 palců a je k dispozici od 16 999 Kč za model 43PUS8505/12.
5f86cb2a0467aobrazek.png

Více informací naleznete na Philips.cz/tv

5f86fcdf424eeShield-RGB-2013.png

Reklama