Musím se přiznat,že mi jsme s manželem na akce a slevy ujetý.I když je to u chlapů dost neobvyklé,manža je snad postiženější,víc než já.

Bydlíme 40 km od Plzně a tak po výplatě vždy vyrazíme(někdy i mimo,když to stojí za to).Projedem všechny letáky,vypíšeme si akce a objedeme markety.Nezapomeneme zajet do Makra,kde mají takový koutek se zbožím,které má pár dní do konce záruky.A když se povede,to jsou slevy.Lednice i mrazák se naplní,ba přímo narve.Já nakupuji s rozmyslem,vzhledem k záruční době,aby se to včas snědlo,ale manža (postižený slevou) nacpe košík třeba jogurtama(no nekupte je za 3,-Kč) a pak má honičku je sníst.

Ale nedá mi,abych nevzpoměla.V dobách totality jsme jezdily se sestrou na EX Plzeň.Hned první den,abychom urvaly něco z nedostatkového zboží.Bude se vám to zdát divné,ale milovali jsme to šílenství.Měli jsme z toho zábavu.Hodinu před otevřením bran jsme již stály v davu a čekali.Po otevření nás dav donesl do pavilonu s potravinami.Myslím doslova,že donesl,nebyla totiž šance vybočit k jinému.Po zhruba další hodině až dvou,jsme byli dotlačeni k pultu a mohli jsme vybírat z úžasného zboží,které bylo pouze tam(dnes naprosto běžné),Byl to  krásný pocit tahat se s taškama s tak vzácným zbožím.Každý rok jsme vyrážely.

Tak to je moje láska k nakupování.

Vlastka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Vy jste do toho opravdu hodně zapálení, nikoho takového neznám :)

  • Kdo u vás v rodině chodí na nákupy?
  • Kdo tahá tašky plné jídla?
  • Jezdíte na velké nákupy?
  • Na jak dlouho jste schopni nakoupit?
  • Platíte jídlo vy, nebo partner?
  • Hádáte se při nakupování?
  • Co předvánoční nákupy, jak to zvládáte?

Pište na redakce@zena-in.cz,

předmět: nákupy

Příspěvky, které do redakční pošty přijdou, budeme zveřejňovat, jeden z příspěvků bude oceněn. Čtenářka, jejíž příspěvek vybereme, se bude moci těšit na (nejen) nákupní tašku a hydratační péči proti kruhům pod očima Garnier Caffeine Roll-On - hydratace a krycí korektor v jednom.

Tak pište, těším se na vaše příspěvky a doufám, že se pobavíme!

taška a roll on

Reklama