Ti z vás, kteří sledovali druhý ročník soutěže Česko hledá SuperStar, se konečně dočkali.

Na prahu nedělního večera proti sobě stáli poslední dva finalisté. Petr Bende a Vlastimil Horváth. A čekali na konečný divácký ortel – na to, který z nich se stane druhou českou SuperStar.

Než ale došlo k vyhlášení konečných výsledků a k usazení nové SuperStar na pomyslný trůn, odehrála se v malé sportovní hale na pražském Výstavišti zábavná show, na které nechyběla ani kompletní dvanáctka všech, kteří prošli náročným výběrem.

Představily se i SuperStar z jiných zemí. Například slovenská SuperStar Katka Koščová si získala přízeň publika svým příjemným a sympatickým projevem a samozřejmě i skvělým zpěvem.

Poté si sedm nejlepších finalistů společně zazpívalo píseň Sen na dosah. Musím říct, že tato píseň nebyl zrovna můj šálek čaje a docela jsem se těšila, až skončí.

Samozřejmě, že nemohla chybět ani Aneta Langerová – naše první česká SuperStar. Byla skvělá. Anetě jsem držela palce po celý loňský ročník, a dokonce jsem jí pravidelně posílala svůj hlas. A tak jsem se na její vystoupení těšila. Nezklamala. Umí. Akorát mám tak trošku pocit, že od ní neslyším nic jiného než hit Voda živá. Škoda.

Potom už přišlo na řadu vyhlášení letošní české SuperStar. Nejdříve se vyjádřila porota. Každý z nich měl říct, koho z nich by dosadil na první místo. Všichni porotci se jednomyslně shodli na Vlastovi Horváthovi. Až mi bylo Petra Bendeho líto, že ho ani jeden z porotců nejmenoval.

Jenže o tom, kdo se stane vítězem, nerozhodovala porota, ale diváci. Ale i ti se vyjádřili v neprospěch Petra, a tak se druhou českou SuperStar stal Vlastimil Horváth. Gratulujeme!  

A koho by si jako SuperStar zvolily ženy-in? V naší soukromé anketě zvítězil rovněž Vlastík Horváth! Je vidět, že si svým příjemným, sympatickým a skromným projevem získal srdce většiny diváků. Tak - Vlastíku – hodně štěstí!

 

Reklama