Před časem představil muzikant a vítěz druhé řady Česko hledá SuperStar Vlasta Horváth (30) svůj nový videoklip k písni Zoufale sám. Přestože píseň nemá takový úspěch, jak asi původně předpokládal, nevzdává se a připravuje novou desku. Ještě začátkem března, kdy už byl videoklip k písni sestříhaný a pomalu se dokončovala příprava k jeho vpuštění do rádií, se mladý muzikant Korzu dušoval, že videoklip bude mít určitě úspěch.

"Té písni strašně věřím, mám pocit, že je to opravdu hit. Doufám, že už moji smůlu rádia konečně prolomí. Strašně se na to těším. Chci zpátky na výsluní!" věřil si.
Jenže odezva posluchačů není zdaleka taková, jak si asi autor původně představoval. S novou deskou si tedy dává na čas. Chce, aby byla perfektní.
"První dvě desky jsem udělal strašně rychle, to určitě každý ví. Neříkám, že to bylo špatné rozhodnutí, v něčem to mělo i svá pozitiva, ale tuhle třetí desku chci udělat opravdu dobře a chci, aby byla zlomová. Musím si to nejdříve pořádně rozmyslet, chvilku se v tom budu hrabat a pak se uvidí. Chci posunout svoje hranice zase o něco dál, abych se mezitím naučil nějaké nové věci, na něco přišel, něco udělal jinak," vysvětluje zpěvák, který prohlašuje, že nerad dělá stejné věci dokola.
"Některé kapely a zpěváci to dělají hrozně rádi, ale u mě to nefunguje. Neznamená to, že bych teď najednou chtěl dělat třeba underground. Myslím, že moje kořeny jsou jasně dané a od nich se to bude odvíjet. Ale je spousta věcí, které se dají ozvláštnit a udělat jinak, a já doufám, že alespoň někteří lidé to ocení."
V jakém jazyce deska bude, nemá Vlasta ještě představu. Prozatím je u skládání hudby. Texty přijdou na řadu až potom.
"V mém případě je angličtina myslím nejadekvátnější možností a je mi nejbližší. Na současné desce dvě písničky v angličtině mám, ale všechno je to zatím otázka času," dodává Horváth.
Reklama