Chystáte se na večírek, nebo jen potřebujete změnu? Zeptali jsme se kadeřníků pražského salonu DEJA VU, jaké účesy a barvy teď letí. Pokud vás to zajímá, přečtěte si jejich odpovědi.

 

Jaké jsou nyní účesy na večírky?

 

Každá žena je výjimečná, a proto jí bude slušet jiný účes. Ale obecně jsou trendem pro dlouhé vlasy stále oblíbené klasické hladké drdoly.

Středně dlouhé vlasy vypadají hezky vyfoukané dorovna, případně můžeme použít žehličku. V případě krátkých vlasů se fantazii meze nekladou, takže pomocí různých stylingových přípravků docílíme různých efektů - např. účesu s mokrým efektem, nebo naopak účesu vytvarovaného do "nedbalé elegance".

 

Jaké barvy vlasů teď letí?

 

Používají se všechny typy barev s promelírovanými prvky. Momentálně jsou hodně "in" platinové barvy s tmavším melírem znázorňujícím skvělou extravagantnost.

 

Jak umístit do vlasů různé třpytky a lesklé aplikace? Máte nějaký tip např. na vlasy nebo jiný přípravek, který dodá vlasům a účesu zářivý lesk - na večírek?

 

Po dokončení účesu se vlasy mohou lehce poprášit třpytkami. Můžeme také pro konečnou úpravu účesu použít stylingové gely, které již třpytky obsahují.

 

Na otázky odpovídal kolektiv odborníků pražského salonu DEJA VU.

 

DEJA-VU   www.de-ja-vu.cz
Veleslavínova 6
110 00 Praha 1 - Staré Město
telefon: 224 811 554
email: info@de-ja-vu.cz

 

 

Reklama