Přehlídková mola v Paříži, Londýně, Miláně a New Yorku každou sezónu představují aktuální módní směry, týkající se i vlasových trendů. A my se pojďme podívat, jaké účesy frčí.

Letí střihy v různých délkách, typech a barvách. Nosí se například účesy, které jsou sestříhané těsně ke krku, ale zároveň jsou na okraji změkčené pomocí výrazné kulaté ofiny až k obočí. Tomuto krátkému účesu sluší mnoho variant stylingu, ať už v podobě rozcuchané struktury nebo ve verzi s větším objemem v délkách a ofinou zvednutou z obličeje.

obr1

Pastely získaly v rámci trendu ulice sladkou podobu, která balancuje na pomezí mezi krásou a punkem. Tento styl dodává díky stupňování a delší ofině kratšímu uličnickému účesu zcela novou dimenzi. Odlehčené lemování přes uši a krk přináší jemně tvarovaný ženský styl, dominantní roli hraje načechraná struktura v přední části.

obr2

Pokud jde o vlasové trendy, je důležitá i jednoduchost, a to nejlépe vystihuje právě tento styl. Vlasy volně splývají s jemným vrstvením přinášejícím tvar a pohyb.

obr4

Dlouhé vlasy vyfoukané směrem dopředu pro snadné vytvoření každodenní elegance velice lichotí tváři.

obr5

Jiná varianta: Dlouhé vlasy vyčesané z obličeje do culíku obepínajícího hlavu obohacují celkový vzhled o výrazně uhlazenou konečnou úpravu.

culik

Foto: Indola

Reklama