m

Spolupráce s módními designéry je obohacením a inspirací i pro účesové stylisty. Účes musí doplňovat a vytvářet jednotu s návrhářovou kolekcí. Takže módní návrháři do jisté míry ovlivňují nejen trendy v oblékání, ale i v účesech. Jste zvědavé, co se bude nosit příští sezonu? Bude to opravdu rozmanité. Od nového tupírování přes mokrý vzhled až po přísné a strohé výčesy.

Barvy budou velmi přirozené a harmonické. Jsou založeny na přírodních odstínech skal, rostlin a půdy. Vlasové barvy v hnědých odstínech jsou zemité, v blond v barvách písku. Výsledkem je ohromující rozmanitost a mramorové hry barev.

Když mluvíme o mramorování, znamená to, že různorodé a duhové barvy vlasů mají velmi měkké a přirozené přechody. Od kořínků až ke konečkům. Hlavní motto zní: Tón v tónu, a ne příliš silné kontrasty.

Co se struktury týče, je dovoleno takřka vše, ale většinou převládá ležérnost vytvořená krepováním nebo tupírováním, která se doplňuje s kontrastně hladkými partiemi, hlavně kolem obličeje.

Dalším výrazným trendem je strohá „architektura“ plochých culíků, rybích copů a umně vázaných uzlů, které se vyznačují vysokým leskem.

Podívejte se do fotogalerie a hodnoťte

Foto: www.vugue.international

Čtěte také:

Reklama