shutterstock-1014429988.jpg
Foto: Shutterstock

Ricky Martin
Portorický sexy zpěvák, na kterého si mohou dámy nechat zajít chuť, protože je gay, se na Instagramu ukázal s růžovou na hlavě. Nevíme, jak to dělá, ale i navzdory ne příliš mužné barvě, mu to na videu sluší. Asi to strniště!

Hilary Duff
K odvážnému kroku se odhodlala i zpěvačka Hilary Duff. Ta šla pro změnu do modrozelené. Roztomilé blondýnce to ale nijak neublížilo a ve svých dvaatřiceti letech pořád vypadá jako školačka.

Luke Evans
Herce Luka Evanse můžete znát například z filmu Dívka ve vlaku, kde hrál po boku Emily Blunt. I on karanténu využil k radikální změně účesu. Nejprve si hlavu vyholil po stranách a uprostřed nechal barevné číro a pak šel na ježka celkově.

Kristen Stewart
Herečka ze série u upírech využila služby svého osobního kadeřníka a nechala se ostříhat a obarvit na ohnivou oranžovou. To dalo jejímu výrazu ještě větší nádech drzosti.

Ireland Baldwin
Přestože kadeřnice domácí barvení nedoporučují, modelka a dcera herce Aleca Baldwina jde svou cestou. Na Instagramu se svým fanouškům svěřila, že vůbec poprvé vyzkoušela barvu z krabičky. Výsledkem byla růžová na vlasech a obrovská radost, že si je nespálila.

Reklama