Příspěvek přišel i od čtenářky s nickem vlahy. K soutěžím se staví kladně, a pokud by neměla trému, viděly bychom ji možná i v televizi :)

Přeji krásné odpoledne,
dnešní téma je jako stvořené pro mě, proto jsem se rozhodla po delší době opět přispět svým příspěvkem. Sice mám stůl plný spisů, ale práce musí na chvíli počkat :)

Dá se říct, že je to zhruba rok, co soutěžím opravdu aktivně. Pořídila jsem si na tuto činnost speciální diář, kam si zapisuji dle data soutěže, jich jsem se zúčastnila, ale i třeba denní maratony, nebo kdy mám soutěžit, když losování závisí na pořadí došlých odpovědí. Po skončení soutěží si pak zaškrtávám ty, které již jsou vyhodnocené a také u kterých jsem vyhrála. Každý den mám takový rituál, poté co přijdu do práce a dám si kafíčko a snídaní, začnu soutěžit denními maratony, poté pracuji, a následně se vrátím k dalším soutěžím, prostě to střídám s prací, abych si odpočinula  a relaxovala. Možná někomu přijdu jako blázen, ale mně to prostě baví:-)

Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.
Dá se říct, že při množství soutěží, které každý den absolvuji, je to jen malinké procento úspěšnosti, ale mně to nevadí, potěší mně každá i sebemenší výhra. Když mám být konkrétní tak každý měsíc, někdy jen jedna, občas se poštěstí na dvě i tři výhry. Nejčastěji to bývá kosmetika, knížky nebo třeba různé poukazy na nákupy či konzumaci. Je to sice dost náročné, zejména na čas, ale když se této činnosti věnujete, časem přinese kýžené výsledky.

Soutěžíte ráda? A v čem nejraději? V soutěžích fyzických nebo psychických?
Strašně moc. Soutěžení se stalo mým koníčkem a zálibou, navíc se spoustu věcí i naučím, zejména u otázkových soutěží, nebo se snažím rozvinout své „pisatelské“ schopnosti v komentářových či přímo v psaní článků. Také mně baví i luštění křížovek a kvízy. To je vlastně i odpověď na třetí otázku, fyzických soutěží se nezúčastňuji, řekla bych, že na ně nemám potřebné dovednosti, proto se zaměřuji na ty, co mně baví a jdou mi :-)

Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
Líbila se mi otázková soutěž o „kachnu“. Živá už myslím nebyla, ale i tak jsem se nakonec nezúčastnila, protože byla k vyzvednutí v Praze, jinak bych si klidně zasoutěžila J J

A co rodina a známí ve vašem okolí?
Tak hlavně rodina mi pořád píše o nějaký soutěže. Táta žádá pobyty a elektroniku, máma zase vstupenky o společenské akce a sestra vždycky prosí o kosmetiku, oblečení a módní doplňky. Takže když odsoutěžím, pošlu jim odkaz na mail, často i odpovědi, aby neřekli J A když jim oznámím, že jsem vyhrála, tak pokaždé slyším „co zase? J“

Šly byste soutěžit třeba i do televize?
Sleduji, dříve ve větší míře, hlavně vědomostní soutěže. Bych se i přihlásila, ale mám problémy s trémou a vystupováním na veřejnosti, takže prozatím nic takového nehrozí, třeba jednou, až se nervozity zbavím a nasbírám ještě víc znalostí :)

Přeji všem, aby měli více štěstí než já, neboť jak už jsem psala výše, procento úspěšnosti je opravdu malé, ale přesto se nevzdávám a bojuji dál :)

Hezký den, čtenářka s nickem vlahy

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Váš příspěvek se mi moc líbí, i Vám děkuji, že jste napsala. Co mě ovšem zaujalo, je to, že pražáci dávají vyhrát kachnu :)) Nebyl to spíš holub z Malostranské :)
Mějte se moc hezky a soutěžte dál, i malá výhra potěší…
Pěkný, slunečný den
Saša

Téma dne 27. února 2012: Soutěže a soutěžení

O tom, že jste Ženy-in soutěživé, není pochyby. Ale byly jste takové vždycky? A jsou takové třeba i vaše děti?
Soutěžit se dá různě a ve všem.
Ve sportu, v přízni o druhé pohlaví, v pomyslné soutěži s někým, v soutěži sama pro vlastní uspokojení, nebo i v soutěži o výhry.

  • Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.
  • Soutěžíte ráda?
  • A v čem nejraději?
  • V soutěžích fyzických nebo psychických?
  • Soutěžily jste jako malé děti?
  • Soutěžily jste rády?
  • Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
  • Pochvalte se, anebo naopak postěžujte si.
  • A co rodina a známí ve vašem okolí?
  • Šly byste soutěžit třeba i do televize?

Vše o soutěžích a vašem nadšení či naopak nic neříkající disciplině lidského chování, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním zajímavým dárkem: po soutěži se můžete natřít masážním olejíčkem a obléknout se do saténového tygřího župánku :)– viz výhra.

olej

zupan

Reklama