Čtenářka s nickem Vlahy nikdy na plavání nebyla, ale přesto příspěvek poslala. A my se tak alespoň dozvíme, proč vlastně na to plavání není :)

Přeji krásný den a zasílám příspěvek na téma Plavky v zimě :)

Máte celkově ráda plavání?
Popravdě? Ani moc ne. Abych si šla jen tak hodit pár bazénů, to u  mě opravdu nehrozí. Baví mně relaxovat, odpočívat, ale aktivně plavat, to není pro mě. Nikdy jsem na tenhle sport nebyla, už na základní škola jsem měla problémy, abych se neutopila :-D Dnes plavat sice umím, ale bych aktivně vyhledávala plavecké bazény a vodní nádrže se říct opravdu  nedá.

Myslíte, že tento sport patří jenom k letnímu období? 
Rozhodně ne. Kdo rád plave, chodí v kterémkoliv ročním období, jsou známé i případy otužilců, kteří v zimě vlezou do ledové vody v rybníku.. brr. Pro mě osobně je přirozenější jít v teplejším počasí, kdy můžu být na čerstvém vzduchu, kryté haly ani ledové rybníky mně nelákají. 

Je ve vašem městě krytý bazén?
Myslím, že u  nás v Ústí nad Labem jsou dva kryté bazény, možná mně někdo opraví, že jich je více, ale další mně nenapadají. Jeden je v městské části Klíše, kde mají i klasické venkovní bazény, tohle koupaliště má celoroční využití a druhý se nachází poblíž centra, konkrétně Městské lázně, kde mají i saunu :-)

Chodíte tam plavat?
Párkrát jsem navštívila koupaliště na Klíši, ale to bylo ještě na střední škole. Jinak jak jsem zmínila, moc tomu plavání  nedám. 

Máte doma krytý bazén? Nebo chtěla byste?
Tak to opravdu nemáme, do bytu se opravdu nevejde :-) I kdyby ta možnost tady byla, tak bych si pořídila jiné věci než zrovna bazén, třeba saunu nebo vyhřívanou vířivku, bazén spíše na zahradu a jen letní :-)

Líbí se vám aquaparky, nebo dáváte přednost klasickým krytým bazénům?
Aquaparky mám raději než klasické kryté bazény, už jen proto, že nabízí více využití, než jen plavat sem tam. Konkrétně třeba tobogány, vždyť nejsou jen pro děti, proč bychom se na nich nemohli taky vyřádit? :-)

Považujete plavání za zdravý sport?
Určitě je, teď bych se měla stydět, že se mu nevěnuji, ale nahradím to jiným aktivním pohybem.

Kdy jste se poprvé naučila plavat?
To netuším, ale myslím, že to bylo možná na druhým stupni základní školy, na tom prvním jsem se spíš opravdu topila J Pak jsem zjistila, že mi to jde samo, ale vytrvalostní plavkyně ze mně opravdu nikdy nebude :)

Stydíte se za svou postavu v plavkách?
Každopádně, jako každá ženská, která není spokojená se svojí postavou normálně. Ale záleží, jako moc kil je nahoře v konkrétní léto. Byla i taková léta, která jsem plavky vůbec neoblékla, ne že by to bylo tak strašné, ale čím jsem starší, tím jsem k sobě kritičtější, a když se v něčem necítím, tak si to prostě na sebe nevezmu. :)

Otužujete se v zimě?
Ani nápad! :)

Hezký den přeje čtenářka s nickem vlahy. 

pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

_______________

Milá Vlahy, děkuji za Váš tematický příspěvek, myslím, že spousta žen je na tom podobně. To, že z Vás nebude vytrvalostní plavkyně je úplně vedlejší, důležité je, že to nahrazujete jiným aktivním pohybem.
Děkuji, že jste napsala a přeji pěkný zbytek dne
Saša

Téma dnešního dne: Plavky v zimě

 • Máte celkově ráda plavání?
 • Myslíte, že tento sport patří jenom k letnímu období?  
 • Je ve vašem městě krytý bazén?
 • Chodíte tam plavat?
 • Máte doma krytý bazén? Nebo chtěla byste?
 • Líbí se vám aquaparky, nebo dáváte přednost klasickým krytým bazénům?
 • Jaké jsou vaše zkušenosti s plavání v krytém bazénu (ať už dobré, nebo špatné)
 • Považujete plavání za zdravý sport?
 • Kdy jste se poprvé naučila plavat?
 • Stydíte se za svou postavu v plavkách?
 • Otužujete se v zimě?

Vše o plavání piště na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu odvážnou plavkyni odměním krásnou šperkovnicí.

zavrena

otevrena

Reklama