Pár třešní a co to udělá. Čtenářka s nickem Vladusz byla spolu s bratrem u souseda na třešních, načapal je, ale odnesl to nakonec někdo úplně jiný.

Nedaleko u baráku máme velkou zahradu kde máme i stromy s třešněmi, meruňkami a jabkama. Meruněk máme plnou spíš, jablek plný sklep, ale s třešněma je to horší, pokaždé je tam víc červů než té dužiny. Táta říkal, že je ten strom už moc starý, taky sesychá a asi ho brzy vykotí, my s bráchou máme ale třešně hrozně rádi, hlavně když mamka dělala bublaninu. Vzpomínám si na jeden trapas z dětství, který se ani tak nepřihodil nám s bráchou, jako spíš taťkovi.

Bylo to určitě v sobotu nebo v neděli a mamka, že něco upeče, bublaninůůůů, chtěli jsme s bráchou. Tak jděte natrhat třešně. Oba jsme se ušklíbli, ty červavé?, ale šli jsme, co kdyby se nějaké hezké našly. Našly se, ale na stromě u sousedů.  Taťka viděl jak se tváříme a řekl nám: „no tak si jich pár do té misky natrhejte, ale ať to radši soused nevidí“. A tak jsme chvíli trhali, nevím jak dlouho nás soused pozoroval, ale přiběhl ke stromu a hned: „to se dělá krást cizí třešně?“ Na co jsem pípla: „Taťka nám to dovolil.“ „Jo táááák, taťka vám to dovolil, tak to je jiná, řekl soused a zavolal na taťku, „to musíš ty svoje děcka posílat krást jak zloděje? Kdyby zazvonili, sám bych jim ty třešně natrhal, mám u tebe v hospodě pivo“.

Večer do hospody opravdu šli a mamka nadávala, že se měla na celou bublaninu vys…., protože potom došel jak bublanina náš taťka.

Vladusz

pozn. text nebyl redakčně upraven

________

Takže ve finále to stejně nakonec odnesla maminka)) děkuji za příspěvek a ať máte třešně bez červů, ono to k té bublanině moc nejde...

Saša

Téma dnešního dne 7. června 2011 zní:

Kdo vás kdy, kde a při čem načapal? Popřípadě: Kdy, kde a koho jste načapaly vy…

Takže zábrany stranou, jeptiškovské hábity dolů, jdeme psát a vzpomínat.

Já už jsem první vlaštovku vypustila, doufám, že se ke mně přidáte i vy ostatní, neboť jak napsal Radek – není „hezčí“ vlastnost, než malá lidská zlomyslnost ))

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

A nemusí jít pouze o příběhy se sexuálním podtextem, pište o čemkoliv, téma je obšírné

  • načapány můžeme být in flagranti
  • můžeme být načapány při lži
  • při nevinné krádeži (třeba sousedovic hrušek)
  • při nějaké trapné události
  • a nebo také můžeme my sami někoho načapat

Dárek za nejlepší příspěvek mně tentokrát holky z obchodního nachystaly vskutku originální ))

  • balíček „přípravků“ k zabránění početí a když už by se nezabránilo, k dispozici jsou i těhotenské testy.
  • pokud byste ale přece jen psaly spíše o tom načapání při „kradení sousedovic hrušek“, jako kompenzaci mám připraveno i něco sladkého.

bal

Reklama