Původně tenhle příspěvek měl vypadat uplně jinak, ale při jeho čtení jsem si připadala jak zbloudilý kazatel na divokém západě, když poprvé vyjel prérií železný oř. Ne ne, nebudu hlásat zmar civilizace ani vám nenamaluji futuristickou vizi tvarů Jana Kaplického. bude to totiž uplně jinak.

Vidím to uplně jasně...Feministická hnutí se spojí a dosáhnou velkého vítězství. Muži kteří budou chtít zůstat součástí společnosti, nebo si užít sex, aniž by museli požádat bližního svého, se podřídí nadvládě žen. Zůstane jen hrstka v opozici pod vedením redakce Maxima přežívající v kanalizaci hlavního města. Ne že bych si myslela, že tam odtud někdy vylezli, ale za sto let osídlí spletité chodby natrvalo. Muži na povrchu zemském přijmou svou submisivní roli a naučí se háčkovat.

Ani věda nezahálela a pro mužské odhodlané zájemce nabízí nejmodernější klinika plastické chirurgie transplantaci dělohy. Pomocí naprosto neškodných hormonálních tablet (které jsou tak pohodlné, že způsobují jen náladovost, přibírání na váze a zvyšují riziko žilní trombozy a rakoviny prsu), jim bude umožněno donosit a porodit dítě. Ovšem je to jen sto let, takže pánové nemohou čekat, že naše společnost bude natolik liberální a nakloněna fenoménu matka u porodu. Co naplat, vždyť to přeci nic není, tak si to odhekají a bude. Já nevím, co pořád s těmi porody mají, že...

Ženy budou zastávat významné funkce v ekonomice i politice. Kdo by myslel, že s vládou žen skončí války je totální naivka. Jen žebříček nejžádanějších surovin světa bude trochu jiný. Válčit se bude, jen ne kůli ropě. Proč také. V ulicích měst totiž budou jezdit rikšy tažené těmi, kteří budou vypuzeni z kanalizace při pravidelném výlovu. Ne ne, my povedeme války o ananasové plantáže, bo jedině z něj jsou ty pravé hubnoucí pilule. Napadneme zěmě v jejichž bažinách se válejí ti nejmacatější krokodýli na kabelky a pod maskou tajného vládního programu na záchranu fauny jižní Ameriky vybijeme veverky hula hula a zvýšíme produkci rukavic.

Ale zpátky domů. Naše vítězství zpečetíme na den prvního výročí slavnostním odhalením Žižkova památníku, jen do sedla dosadíme paní Marksovou Tominovou. Kyvadlo nad Prahou čas mužů definitivně dopočítalo, je na čase, aby se nad hlavním městem kývalo něco genderově ohleduplnějšího a historicky efektivnějšího...například prsy věstonické Venuše.

Televize začne konečně produkovat programy tipu Sám doma a na trafikách místo Ženy a život najdeme tituly jako Muž a smrt, Tatínek a miminko nebo Marián.

V knihkupectví budou staženy kuchařky obstarožních hereček a neúspěšných zpěváků a nahradí je Příručka pro muže jak uvařit pro pětičlenou rodinu, Sám doma a v kuchyni nebo Pleteme a paličkujeme krajkové prádlo pro naši drahou.....Redakce Maxima vydá samizdatem Potkaní minutky a Co ulovíš v kanále na 100+1 způsob.

Toliko Trochu Teorie od Fantastic Femme Fatale

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Doufám, že takovou vtipnou ironií budou lidé za 100 let hýřit stejně jako naše Tora. Je fakt, že na matriarchát bych to za století tipla taky. Obrací se to hezky a jsem s tím spokojená. Simona

Milé vizionářky, nasedněte do stroje času, zavřete oči a napište mi, co vidíte. Stejně jako kněžna Libuše...Čekám na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama