Co všechno je takový kačer ochoten podstoupit z lásky, to pro nás pohotově zdokumentovala naše čtenářka vladka321.

Dobrý den,
dovoluji si vám poslat článeček do „příspěvků čtenářek v každodenních novinkách“. Článek i průvodní fotografie najdete v přílohách.
Zrovna nedávno jsme si charakterizovaly jaro a již je tady dle teplot léto. Krásně vše kvete a také dost rychle díky vysokým teplotám odkvétá. Zvířata mají chuť se množit, tráva roste jako o život, stejně tak plevel. Je potřeba zalévat, jako v létě a přitom teprve kvetou narcisky.

Velkou legrací pro nás byl náš kačer, který se v tuto dobu především věnuje své družce. Ta už nějaký ten den snáší vajíčka a tak možná nemá na kačera tolik času a nálady. Kačer se tedy rozhodl zkrátit si den vykoupáním, a poněvadž kačeří bazének se zrovna čistil, odhodlal se alespoň vykoupat v kbelíku. Skočil tam rovnou po hlavě, což mě poněkud vylekalo (ještě, aby se snad chudák utopil), ale vzápětí vyrovnal své těžiště, porovnal si brka a vesele se začal chladit v tomto provizorním škopku.
Tuto chvilku jsem pro vás utíkala zdokumentovat, ale jak jsem se k němu blížila, okamžitě utekl a kam jinam - rovnou se schovat pod brka své milé.

kacerr

kkdva

Všem redaktorkám i celému týmu přeji krásný den a ať je alespoň tak příjemně teplý, jako ten dnešní -
vladka321

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________

Vladi, krásný jarní příspěvek, prostě z „kačeřího“ života.
Moc děkuji a i Vám krásný den :)
Saša

Reklama