Milá redakce,

patřím spíše k vyznavačům konzervativního stylu oblékání. Jsem kancelářská myška. Jeden čas jsem pracovala v auditorské společnosti, kde byl předepsaný styl oblékání a špatně se mi odvyká. Na rodičáku mi  však malinko otrnulo a občas zkouším experimentovat.

Posledně jsem měla takový menší úlet. Rádi s přáteli chodíme do jedné hospůdky v malé vesničce, kam zdá se nedoletělo z módního světa nic jiného než slimky, bílé tenisky a tričko s mega potiskem. Vzala jsem si své oblíbené rourové černé rifle a k nim sice tričko s mega potiskem, ale zato originálním. Na tyrkysovém tričku byla krysa s hlavou v podpaží. Celý večer jsem byla středem pozornosti. Servírce škubaly koutky při pohledu na krysu. Bohužel Vám tričko vyfotit nemůžu. Pere se mi v pračce. No jo, je to slabota. Bývají mnohem originálnější úlety.

Třeba má kolegyně přišla na jaře do práce v dlouhém kabátku. Když jej rozepínala, nad jejím outfitem zůstala pánský část kanceláře zírat s otevřenou pusou. Pod kabátem měla hezkou halenku, ale jaksi zapomněla na sukni. Měla jen tanga typu tři niti v řiti. Chudinka rudá utíkala domů pro zbytek oblečení.

Další originální obleček si vymyslela jiná kolegyňka, když jsme auditovali velkou společnost. Kolegyňka si před závěrečným pohovorem s hlavním ekonomem odskočila na záchod. Spustila dlouhý proslov. Když jsme odcházeli, ekonom jí navrhl, že by se měla stavit před opuštěním podniku ještě na WC. Kolegyňka to brala jako nějaký nemravný úplatek a dost se naježila. Spatřila jsem kolegyňku ze zadu a musela jsem uznat, že návštěva toalet je docela vhodná. Měla zadní část sukně zastrčenou za silonkami a koukalo jí pozadí.

Abych nedrbala jen dámy. Jednoho letního odpoledne jsme s kolegou měli jet na účetní poradenství ke klientovi. Kolega přijel z Prahy do Ústí. Jelikož mu v autě bývá vedro a z klimatizace ho bolí v krku, vzal si kraťasy a tričko, s tím, že si oblek vezme sebou a před poradenstvím se převleče. Oblek měl vskutku krásný, stylový, košile bílá jak sníh, kravata špičkově uvázaná a ejhle. Zapomněl si vzít boty. Zjistil to samozřejmě až když jsme měli vyjíždět a už nestihl boty sehnat. Krásný oblek tedy zkombinoval sandálema, v nichž přijel z Prahy.

No a aby to bylo 2:2.... v expráci, kde morálka oblečení byla libovolná, chodilo se třeba i v džínách a tričku, přišel jeden můj kolega v tričku "na doma" své přítelkyně. Povedlo se mu to prý takhle. Aby si mohli přispat, připravili si oblečení už večer. Žili v malé garsonce. Přítelkyně vstávala později, tak jí nechtěl budit světlem, a že se převleče potmě. V práci sundal svetr a krve by se v něm nedořezal, když na sobě uviděl růžové tričko s červeným srdcem a na něm nápis I love my boyfriend. Pracoval jako technolog a často z kanceláře odbíhal na dílnu. V tom krásném tričku ho viděla snad celá firma. Měl ale hodnou přítelkyni, že po několika hodinách pobíhání po firmě mu dovezla jeho tričko.

Vlaďka006

Text nebyl redakcí upraven.

Téma na dnešek: Můj největší úlet

Co nejodvážnějšího jste kdy měla na sobě? Jaký extrém, úlet, šílený výstřelek se vám povedl? Napište nám o tom! A pokud se dochovala také obrazová dokumentace, budeme rádi, když se o fotku podělíte.

Posílejte nám své módní úlety na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a ze všech došlých úletů vybereme jeden, který odměníme. Tentokrát můžete získat dárkový balíček s vlasovým stylingem Got2b.

Reklama